Медиагруппа «Антенна»  

У Мошнах викрали столітнє Євангеліє та ікони

Близько восьмої ранку парафіянка Преображенської церкви у Мошнах, прийшовши до храму, виявила відсутність навісного замка на дверях. Жінка одразу повідомила про це настоятелеві церкви.

Здогади підтвердилися, коли отець Олег виявив зламаний замок і на інших дверях. Цинічні грабіжники винесли з храму дві дерев’яні ікони («12 апостолів та Спаситель», «Коронування»), а також «Євангеліє» 1902 року. Напевне, злодії орієнтувалися на вік ікон, вибирали найстаріші, адже обидві вони, не кажучи про Святе Письмо, майже сторічної давнини.

Працівники міліції припускають, що грабіж скоєно у період з першої години ночі до п’ятої ранку. У храмі виявлено кілька речових доказів, які мають вивести на слід злодіїв. Проте правоохоронці звертаються до жителів області з проханням посприяти у розкритті злочину. Якщо хтось став випадковим свідком або бачив підозрілих чужих людей у селі Мошни, або знає подальшу долю ікон та Євангелія, неодмінно зверніться до Черкаського райвідділу міліції за телефоном 37-35-15. Адже саме від небайдужості громадян в значною мірою залежить повернення святинь до церкви.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 28.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 401 хитов: 9967
вчера: 421/16688
время генерации: 0.037047147750854; SQL запросов: 11