Медиагруппа «Антенна»  

В Україні почався сезон полювання на оленя і кабана

В Україні відкрито сезон полювання на диких парнокопитних тварин — на оленя, кабана і лань. Лося і зубра відстрілювати не можна. Та багато мисливців цю заборону ігнорують, тому лісовим інспекторам доводиться відкривати своє полювання — на браконьєрів.

Натомість на території Черкаської області сезон полювання рекомендують починати пізніше — із 7 листопада. Із такою пропозицією звертається до мисливців колегія Черкаської ОДА, керуючись законами України «Про тваринний світ», «Про мисливське господарство та полювання» і враховуючи звернення Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мисливцям та користувачам мисливських угідь рекомендовано утриматися від початку полювання на диких парнокопитних тварин з метою запобігання нещасним випадкам на полюванні. «Нині склалися несприятливі умови для полювання у зв’язку з продовженням термінів збирання сільськогосподарських культур, наявністю листя на деревах та обмеженим оглядом простору, перебуванням великої кількості людей на полях і в лісових масивах», — пояснив голова ОДА Олександр Черевко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 28.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 155 хитов: 16067
вчера: 212/12313
время генерации: 0.0087149143218994; SQL запросов: 11