Медиагруппа «Антенна»  

Ліцеїстові доплатили президентську стипендію

Контрольно-ревізійне управління у Черкаській області велику увагу приділяє роботі зі зверненнями громадян. Для забезпечення конституційного права громадян на звернення в управлінні працює громадська приймальня, начальник КРУ та його заступники проводять особистий прийом громадян. Продовжується практика систематичного спілкування з громадянами у форматі «гарячої лінії».

З початку року керівництвом обласного управління та його підрозділів на місцях проведено 118 таких сеансів, під час яких громадяни мали змогу повідомити про відомі їм факти порушення законодавства з фінансових питань та отримати вичерпні відповіді й кваліфіковані консультації. В облКРУ та територіальних підрозділах працюють «телефони довіри», за якими надійшло 92 звернення громадян.

Упродовж 9 місяців 2009 року на адресу контрольно-ревізійного управління надійшло 120 звернень громадян (38 — до облКРУ, 82 — на адресу КРВ у містах і районах області). 30% із них стосувались правильності нарахування та виплати заробітної плати, відпускних, комунальних платежів, пенсій, нарахування субсидій тощо. Чимало звернень містили прохання роз’яснити законодавство. Усім громадянам надано необхідну консультативну допомогу в межах компетенції служби. Звернення, що не входять до компетенції органів контрольно-ревізійної служби, перенаправлялись до органів, які контролюють їх вирішення.

За 9 місяців 2009 року надійшло 2 анонімних звернення. Одне стосувалось зловживань медичного працівника, інше — зловживань керівництва спиртового заводу. Ці звернення будуть враховані при проведенні планових контрольних заходів. Вони направлені до правоохоронних органів.

За зверненнями щодо проведення ревізій у 13 випадках призначено контрольні заходи.

Нерідко під час ревізій підтверджуються факти, наведені у скаргах громадян. Ось випадок, про який повідомлено у заяві учня Лисянського професійного аграрного ліцею виявився реальним. Ліцеїст, який став призером Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2008 році з професії «Лицювальник-плиточник», звернувся до обласного КРУ з проханням розібратися, чи правильно бухгалтерією навчального закладу виплачено йому стипендію Президента України. Скаржник повідомив, що призначена 25 липня 2008 року наказом Міністерства освіти й науки України президентська стипендія переможцеві конкурсу була виплачена лише до кінця календарного року. Наступну частину навчального року стипендія не виплачувалась. Зважаючи на те, що саме в цей час фахівцями КРУ у Черкаській області проводилась ревізія фінансово-господарської діяльності Лисянського професійного аграрного ліцею, ревізорам вдалося перевірити порушене питання. Вони встановили, що стипендія Президента освітньою установою виплачувалась неправильно. За липень-серпень 2008 року учневі ліцею зайве виплатили 350 гривень. Проте не виплачували стипендію за січень-червень 2009 року, як того вимагає Указ Президента. Переможцеві конкурсу за 6 місяців недоплатили 4,2 тисячі гривень. Після ревізії ліцеїстові виплачено стипендію в повному обсязі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 28.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 79 хитов: 8350
вчера: 205/28525
время генерации: 0.090492963790894; SQL запросов: 11