Медиагруппа «Антенна»  

Як у Черкасах знищують бокс

Марія ГАВРИЛЯН# 42, 28.10.2009

Близько чотирьох десятків юних черкаських спортсменів-боксерів уже другий тиждень не можуть потрапити до тренувальної зали.

У Палаці спорту «Фотоприлад» є чимало гуртків, де діти можуть присвятити час своєму повноцінному фізичному розвитку під пильним наглядом досвідчених тренерів. Чималою популярністю, особливо серед хлопчаків, користується секція боксу. Її тренером уже тридцять років є Олег Слободяник. Сьогодні його вихованці — 40 черкаських юнаків, дехто з них уже встиг досягти певних висот у цьому виді спорту. Решта впевнено йде до підкорення професійного рингу. Точніше — йшла. Вже другий тиждень поспіль хлопці позбавлені можливості тренуватися, а кожен спортсмен знає, що такі перерви небажані.

Сам Олег Слободяник, який тренує юних боксерів, наразі перебуває на лікарняному. Розуміючи, що стан його здоров’я не має бути перешкодою для тренувань юнаків, аби вони не вибивалися з графіку, доручив вести заняття своєму учневі, професійному боксерові Армену Каграманяну. Армен уже не один раз підміняв тренера. Він возив дітей на різні змагання, йому довіряють батьки вихованців.

Коли раніше виникали подібні ситуації, Олег Слободяник писав записку, що на час, поки його немає, всі обов’язки він перекладає на Армена. Але те, що діяло упродовж попередніх 15 років, чомусь раптом стало неприйнятним для дирекції Палацу спорту. Черговий ключі від зали Армену не дав.

Поки заступник тренера намагався знайти спільну мову з керівництвом спортивного комплексу та керівництвом ДЮСШ «Вікторія», при якому, власне, і діє секція боксу, кілька десятків хлопчаків стояли під зачиненими дверима замість того, аби готуватися до майбутніх змагань.

Наразі стан здоров’я Олега Слободяника не дозволяє робити прогнозів, коли він зможе приступити до тренувань. Армену Каграманяну цього не дозволяють робити, аргументуючи тим, що він не пройшов відповідного інструктажу. Саме це є офіційною причиною відмови відкривати залу боксу, поки тренер відсутній. Але, чесно кажучи, скидається на те, що секцію просто хочуть вижити, використовуючи тимчасову відсутність тренера. Інакше пояснити байдужість керівництва Палацу спорту та ДЮСШ до дітей, які чи не щодня приїжджають на тренування, просто неможливо.

Але головне, що передав Олег Слободяник своїм вихованцям, це спортивний дух та прагнення перемоги. Тож ніхто відступати не збирається, і кілька десятків юнаків на чолі з Арменом Каграманяном приїжджатимуть до Палацу спорту, штурмуватимуть кабінети керівництва, поки їм не повернуть законне право тренуватися у своєму залі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 28.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 342 хитов: 8217
вчера: 723/26554
время генерации: 0.10902309417725; SQL запросов: 11