Медиагруппа «Антенна»  
Работодатель — враг мой

Недобросовестный работодатель, который более пяти лет не выплачивал зарплату своим сотрудникам, «нарисовался» в роли риэлтора в эфире одного из черкасских телеканалов. Все это время судебная исполнительная служба не могла взыскать с него деньги, которые бывший сотрудник должен был получить согласно решению суда. Вместо этого, «обанкротив» свое старое частное предприятие, новоиспеченный риэлтор продает квартиры доверчивым черкасщанам в офисе одной из известных в городе строительных компаний. Но можно ли доверять человеку, который уже раз «кинул», и куда на меньшие суммы, чем стоимость современных квартир, своего собственного работника? Невольно вспоминается недавний скандал в Киеве с «Элита-Центром». Неужто подобное кто-то планирует провернуть и в Черкассах? Иначе зачем строительной компании сотрудничать с подобными «специалистами»? »»»

Оксана ГОРЕЦЬКА#13, 02.04.2008
Посміємося разом

Третього березня ц.р. „керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області» було направлено директивного листа за № 01-32. Копія цього суперважливого документа потрапила і до нашого видання.

Аби не розкручувати інтригу і не змушувати шановних читачів губитися у здогадах, наведемо згадане вище послання повністю, у всій його чиновницькій недолугій «красі»: «На виконання доручення Секретаріату Президента України від 25.02.2008 № 17-12/1/168 пропонуємо Вам отримати відповідні файли з офіційним портретом Президента України та 5 іміджевими фотографіями Глави держави та пані Катерини Ющенко в Гловному управлінні з питань внутрішньої політики облдержадміністрації 5-6 березня 2008 року. При собі мати відповідні електронні носії для запису файлів. Рекомендації щодо виготовлення нового офіційного портрету Президента України додаються». »»»

Володимир МАМАЛИГА#13, 02.04.2008
ЦВЕТЫ ФЕСТИВАЛЯ — СКВОЗЬ ЧИНОВНИЧИЙ АСФАЛЬТ

Мы уже об этом писали. Попытка сорвать Международный театральный фестиваль «Сцена людства» была предпринята — ни много, ни мало — на правительственном уровне. Действительно, в Черкассах уже были определены источники финансирования, согласованы сроки, расклеены афиши, а в девяти городах пяти стран — куплены билеты, упакован реквизит и собраны чемоданы. Неприятное известие пришло от нового руководства министерства культуры. Неприятное — это выражаясь мягко. »»»

Олег СЛЕПЫНИН#13, 02.04.2008
Одарич приміряє галстук Павліка Морозова

Міський голова Одарич сподівається на подальше плідне співробітництво із СБУ, і тому усі міськвиконкомівці не можуть бути впевнені, що наступного разу палець Сергія Одарича не вкаже на будь-кого з них. »»»

#13, 02.04.2008
КРЮЧОК ДЛЯ ГУБЕРНАТОРА

Секретарь Одарича возглавил расследование по «Золотой подкове»

В пятницу, 28 марта, до обеда сессия Черкасского областного совета не занималась бюджетом. У депутатов были дела, что называется, поважнее. Очевидно, что создание депутатской комиссии по контролю за использованием бюджетных средств при реализации государственной программы «Золотая подкова Черкасщины» для большинства присутствующих депутатов оказалось актуальнее, нежели внесение изменений в какой-то там бюджет. »»»

Владимир МАМАЛЫГА#13, 02.04.2008
У ЧЕРКАСАХ ЗАВЕРШЕНО УТВОРЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Минулої суботи у Черкасах відбувся завершальний етап формування Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Союз Наша Україна».

Такі молодіжні організації були утворені у всіх областях України, окрім Черкаської. Зрештою і в Шевченковім краю 29 березня відбулася установча конференція регіональної організації «Молодіжного Союзу Наша Україна», за участю представників більшості районів області. «Таким чином ця молодіжна структура повністю набула статусу всеукраїнської», — поінформував присутній на конференції голова цієї всеукраїнської молодіжної організації Степан Барна. »»»

Степан Вінярський#13, 02.04.2008
Делегація від області взяла участь у Всеукраїнському форумі інтелігенції

27 березня в Національній опері України пройшов Всеукраїнський форум інтелігенції. Форум відбувся за ініціативи Національної ради з питань культури і духовності та на виконання Указу Президента України Віктора Ющенка «Про підготовку та проведення Всеукраїнського форуму інтелігенції».

Учасники форуму визначили актуальні проблеми та перспективи розвитку науки, освіти, культури, інших складових гуманітарної сфери, виходячи з національних інтересів і цінностей. »»»

#13, 02.04.2008
Зустріч у підшефній школі

Вже стали традицією для співробітників Кам’янського РВ відвідини Михайлівської спеціальної школи-інтернату. Ось і нещодавно відбулася дружня зустріч правоохоронців на чолі з начальником райвідділу підполковником міліції Юрієм Семеновичем Торкайлом із вихованцями навчального закладу. Як завжди, діти з нетерпінням чекали приїзду стражів порядку і зустріли їх, як старих добрих друзів. Неабияке задоволення отримали діти і навіть дорослі від цікавих спортивних ігор та змагань, в яких брали участь усі — й учні, і вихователі, і міліціонери, і директор школи-інтернату Василь Степанович Могілей. »»»

Тетяна КРАВЕЦЬ#13, 02.04.2008
Лохи forever?

Родственники, подружки, бедняки, бизнесмены, шулера, безработные — все, кто жаждал легко разбогатеть, попадались на удочку Любаши Цаподой. И всех их мошенница оставила в дураках, присваивала чужие деньги и нагло смеялась над обманутыми. На суде она цинично изрекла: «Разве никто из них не знал, что поездка за границу стоит минимум две тысячи долларов, а то и все три тысячи евро? Так почему же покупались на обещание отправить их в Испанию за 50 или в США — за 400 баксов?» »»»

#13, 02.04.2008
Свежие новости от агентства «лох-информ»
»»»

#13, 02.04.2008
Підкурив, попив і убив
»»»

Олександра СИЧ#13, 02.04.2008Кримінал
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#13, 02.04.2008
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№13, 02.04.2008


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 183 хитов: 1727
вчера: 767/27413
время генерации: 0.4036979675293; SQL запросов: 12