Медиагруппа «Антенна»  
Кабмін: в сільському господарстві не все так погано

Хоч як не віщував ранню весну Л.Кучма - мовляв, голуби у лютому почали нестися, - а вона ніяк не вступить у свої права. Коли це таке було, щоб Україну на Благовіщення засипало снігом! "Віють вітри, віють буйні..." та так, що аж душа холоне. Примара можливого голоду, як колись привид комунізму, блукає нині теренами України. »»»

#13, 02.04.2003
Анатолій Волошин:
«Мене прозвали “Йогуртом”, але ж не “Терразіні”»

В своєму першому інтерв'ю "Антенне", в тільки що захопленому кабінеті мера, 2 квітня 2002 року Анатолій Волошин зробив історичну заяву: якщо за рік у місті не відбудеться змін на краще, він сам піде у відставку. Відставка відбулася за два місяці до строку, і не з доброї волі, а з примусу. З чим Анатолій Борисович згодитись не зміг і подав до суду скаргу на рішення сесії міськради, що достроково припинила його повноваження на посаді мера. Але ми вже знаємо, скільки часу можуть розглядати таку справу і скільки "мерів" може за цей час у кріслі черкаського голови пересидіти. Нові претенденти вже вийшли на старт офіційно призначеної передвиборчої боротьби.

Сьогодні, через рік, ми пропонуємо читачам останнє інтерв'ю, щоправда, вже з екс-мером Анатолієм Волошиним. На думку редакції, з багатьма твердженнями Волошина дуже важко погодитися. Тому незабаром ми надамо можливість висловити свою думку і його опонентам. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#13, 02.04.2003
«Вибори на майдані»: переміг В.Олійник, в потилицю йому дихав В.Космина

В неділю, 6 квітня Черкаська обласна організація Комітету виборців України провела в місті Черкаси акцію "Вибори на майдані". Потенційним виборцям пропонувалося заповнити "бюлетень виборів на майдані", в якому були зазначені прізвища місцевих політиків, які, на думку КВУ, висуватимуть свої кандидатури на виборах міського голови, що призначені Черкаською міськрадою на 6 липня цього року. »»»

#13, 02.04.2003
Буде дітям... суд

Кам'янському судові та прокуратурі вельми припав до смаку будинок колишнього райкому партії, який знаходиться у центрі міста. І правоохоронцям, схоже, цілком байдуже, куди подінуться дітлахи, які займаються у Будинку творчості дітей та юнацтва, який, на свою біду, розташований в уподобаному приміщенні. »»»

#13, 02.04.2003
Городская власть взялась за пассажирских перевозчиков

Черкасская городская власть в мае намерена провести новый конкурс среди пассажирских автоперевозчиков. Цель конкурса — упорядочить действующие и открыть новые маршруты, ввести механизмы защиты от нелегальных перевозчиков, урегулировать вопрос по перевозке льготников. »»»

Володимир МАМАЛИГА#13, 02.04.2003
Украинский экспресс заставили летать

Раньше запланированного срока, а именно ко Дню Конституции Украины, из Киева до Днепропетровска проследует скоростной экспресс - второй после уже прилично себя зарекомендовавшего экспресса "Киев-Харьков". 190 километров пути следования суперпоезда №2 будет обслуживать Шевченковская дирекция железнодорожных перевозок. »»»

Иван ГАЙДАМАКА#13, 02.04.2003
Право, втоплене у ставку

Є серед нашої людності невеличкий прошарок громадян, яких умовно можна назвати "шукачами правди", або ж "правдолюбами". Такими були, зокрема, і славнозвісні Кармелюк та Довбуш, і герої пізнішого часу - Махно, Котовський, Зелений, Григор'єв і багато інших. Раніше вони нерідко бралися за зброю, щоб поквитатися з кривдниками народу, наділеними владою чи багатством, а зараз домагаються правди, озброївшись Кримінальним і Процесуальним кодексами та купою інших законодавчих актів. Їх недолюблює пихате начальство, але щиро співчувають усі, хто хоч раз спробував "перебити обуха батогом".

Днями до редакції завітав яскравий представник цієї невгамовної когорти з грубезною папкою різноманітних документів - Іван Васильович Петренко з села Попівка Смілянського району. »»»

Іван СІЧОВИК#13, 02.04.2003
Тот прав, у кого больше прав

Тяжба нардепа П.Кузьменко с уманской газетой "Вулик" продолжится в Верховном суде

7 апреля Черкасский апелляционный суд подтвердил законность решения, принятого Уманским горсудом по иску нардепа Петра Кузьменко к редакции газеты "Вулик". »»»

Володимир МАМАЛИГА#13, 02.04.2003
Удар під дих,
або Чим керувалася канівська влада, «пришиваючи» АЗС до спорткомплексу?

Сесія Канівської міської ради наближалася до завершення. І тут неждано-негадано підвівся начальник управління архітектури та містобудування Канева (він же заступник голови міськвиконкому) Ігор Ренькас і запропонував продовжити роботу сесії в закритому режимі. З чого б це? За пропозицією міського голови пресі все ж таки дозволили залишитись. »»»

Іван БЕЛИМЕНКО#13, 02.04.2003
Підземна втеча

3 квітня, потрапивши у каналізаційний колодязь, 14-річний черкаський школяр пройшов майже 3 кілометри під землею, доки його почули і врятували.

"Допоможіть! Рятуйте!" - ледь чувся голос з-під бетонних плит біля гаражів на Мисливському узвозі. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#13, 02.04.2003
В этой школе учат выживать

Это не совсем обычная школа. Лет пять тому ее перевели из приспособленного, но подлежащего капремонту здания в помещение детского сада "Веселые ребята" по ул. Тараскова. Слухов вокруг этой школы было немало. Доходило до абсурда, мол, вместо преподавателей там ведут уроки надзиратели, вооруженные дубинками и электрошоком. »»»

Денис КОРАБЛЕВ#13, 02.04.2003
Театральные «оскары»

В конце марта в Черкасском театре заведено определять лучших из лучших среди своих, слушать по этому поводу официоз и получать грамоты. А когда чиновники от культуры наконец-то уйдут, веселиться от души. »»»

#13, 02.04.2003
Непогода захлестнула Черкасщину

С утра во вторник, 8 апреля, свет отсутствовал в 567 жилых домах в Золотоноше. В результате налипания мокрого снега и шквального ветра упали 4 опоры электропередач, вышли из строя 2 трансформаторные подстанции. »»»

#13, 02.04.2003
Нові спеціальності в ЧДУ

Цього року ті, хто планує вступати до Черкаського державного університету, матимуть можливість обрати для себе одну із новостворених спеціальностей. Зокрема, місяць тому дві нові спеціальності було проліцензовано на факультеті інформаційних технологій - "Інтелектуальні системи прийняття рішень в бізнесі, в макроекономіці, в менеджменті проектів" та "Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг". »»»

Олена Чернявська#13, 02.04.2003
Тріумфаторка Кубка Стелли Захарової
»»»

Дмитро ОЛІФЕРЕНКО#13, 02.04.2003Спорт
Фейерверк мячей в первом туре
»»»

Иван ГАЙДАМАКА#13, 02.04.2003Спорт
УМВС та пожежники розділили перемогу навпіл
»»»

Ігор РУСЯЄВ#13, 02.04.2003Спорт
Братья-разбойники
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#13, 02.04.2003Пригоди
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№13, 02.04.2003


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 107 хитов: 1100
вчера: 867/22673
время генерации: 0.38869285583496; SQL запросов: 12