Медиагруппа «Антенна»  

Свідкам у суді дозволили мати адвоката

Будь-який громадянин має право на допомогу адвоката під час допиту або подання пояснень як свідка, а також при спілкуванні з представниками держорганів.

Це випливає з рішення Конституційного Суду, що було прийняте 30 вересня.

Це рішення КС ухвалив, розглянувши звернення громадянина Ігоря Голованя.

Положення «Кожний має право на правову допомогу» варто розуміти, як гарантовану державою можливість будь-якій особі, незалежно від характеру її правовідносин з держорганами, об’єднаннями громадян, юридичними і фізичними особами, вільно, без неправомірних обмежень одержувати допомогу з юридичних питань в обсягах і формах, як вона того вимагає.

КС також пояснив, що під час допиту громадянина, як свідка, в органах дізнання, досудового слідства або подання пояснень у правовідносинах з цими або іншими держорганами він має право на юридичну допомогу від обраної ним за власним бажанням особи в статусі адвоката.

Це також не виключає можливості одержання такої допомоги від іншої особи, якщо законами України щодо цього не встановлені обмеження.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 14.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 388 хитов: 12374
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0081038475036621; SQL запросов: 11