Медиагруппа «Антенна»  

Стосунки РЕУ з черкащанами: керівництво нове, проблеми — старі

Марія ГАВРИЛЯН# 38, 30.09.2009

Десятки скарг до комунальників, десятки звернень до міської влади — рівно стільки ж відписок та порожніх обіцянок, а то й взагалі абсолютне ігнорування. Такий сценарій стосунків «черкащани — РЕУ — міськвиконком» відомий багатьом городянам. Винятком не стали і мешканці будинку, що по Хоменка, 26.

У мешканців будинку є кілька проблем, над вирішенням яких вони б’ються вже досить довго. Перше, на що звернули увагу наших журналістів, це паркан, яким обгородилося приватне підприємство, що розташовується на першому поверсі житлового будинку.

— Ми просили депутатів, ще Волошина, заасфальтувати цю територію, щоб діти могли тут гуляти, — каже в.о. старшого по будинку Ніна Козакова.

Коли ж цю територію було заасфальтовано, невдовзі її було обнесено парканом. Ніна Козакова розповідає, що приватні підприємці, щоб отримати на це дозвіл від мешканців під’їзду, пішли на хитрість.

— Завідувачка обіцяла, що загородить, а люди будуть ставити там свої машини. Але ніхто нічого не ставить, бо вона поставила там замок, — обурюються мешканці.

Ніна Козакова показує зібрані підписи мешканців будинку, а це понад сімдесят осіб. Всі вони проти паркану, про що неодноразово повідомляли і міській владі, і комунальникам.

Мешканці написали заяву в ЖЕК. Прийшла відповідь, що прокурор дав припис протягом місяця знести цей паркан. Відтоді минуло вже майже півроку, а паркан стоїть, як і стояв. Щоправда, дехто з місцевих задоволений наявністю огорожі, як і працівники приватної організації.

Окрім тютюнового диму, мешканцям перших поверхів заважали автомобілі під вікнами, бо неможливо було відчиняти вікна.

Окрім скарг на паркан, мешканці будинку оббивають пороги різних інстанцій ще й із приводу дерев, які оточують будівлю.

— Ми вже більше року піднімаємо це питання. Деревам по 50 років. Вони вище будинку. Старі, всередині гнилі... — розповідають люди.

Листів до міськвиконкому та відписок — гори, стільки ж і відписок. У них лише порожні

обіцянки.

Окрім абсолютно сухих дерев, просто над стежкою, якою постійно ходять люди, ростуть кілька аварійних тополь. Екологічна інспекція зробила на них спе-

ціальні зарубки, позначивши таким чином, що їх необхідно знести. Але на цьому справа зупинилась.

Люди бояться повторення надзвичайної ситуації 5-річної давнини, коли під час буревію знесло дерево, і воно впало у квартиру, розбило балкон і вікна. Там живе хвора пенсіонерка, їй довелося самотужки відновлювати балкон.

Буревії, які були цього літа, завдали також чимало шкоди. Зі старих тополь відламувалися величезні гілки і падали на лінії електропередач, на землю. Люди зреагували миттєво: телефонували до міськвиконкому. Звідти приїхали, зняли і тут же покинули, обурюється Маргарита Баркар. Величезну гілляку посеред квітника вона та її сусідка, якій уже за 70, виносили самотужки, а комунальники тільки нещодавно спромоглися її прибрати, а досі вона лежала поперек пішохідної стежини.

Крім того, величезна гілка, яку відірвало вітром, ледь не рознесла ущент балкон. Врятували помешкання якихось 20-30 сантиметрів. Цю гілку Маргарита Баркар розпилювала також сама.

Люди не розуміють, за що вони щомісяця платять гроші РЕУ, адже комунальники нічого не роблять. За цією бездіяльністю незворушно спостерігають міські посадовці. Ніхто з них не думає про наслідки такого ігнорування, хоча у разі якогось надзвичайного випадку відповідальність доведеться нести саме їм. Мабуть, працівники цих державних установ не цінують людське життя, а безпека черкащан для них нічого не варта. А якщо, не доведи, Господи, щось лихе трапиться, — все спишуть на природні явища.

Ображаються й комунальники. Зокрема, начальник РЕУ-7 телефонує до редакції «Антени» і скаржиться, що діяльність його підприємства наші кореспонденти висвітлюють негативно. На це можемо відповісти одне: якби скарг від людей не було, і РЕУ-7 сумлінно виконувало свої обов’язки, то про несправедливість щодо комунальників ще можна було б говорити. Але оскільки люди роками не можуть привернути увагу комунальників до своїх проблем і змусити їх працювати, то про що тут ще можна говорити... Тож, маємо те, що маємо.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 90 хитов: 775
вчера: 691/35747
время генерации: 0.008357048034668; SQL запросов: 11