Медиагруппа «Антенна»  

Народ і партія — єдині?

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 38, 30.09.2009

Передвиборна кампанія ще офіційно не розпочалась, а політичні партії вже втрачають своїх активістів. Так колишній заступник голови обласної організації Партії регіонів та депутат Черкаської обласної ради Володимир Невесенко вже написав заяву про вихід із біло-блакитної команди, пояснивши свій намір нездатністю партії реально допомогти звичайним людям.


— Сьогодні у ПР, на моє глибоке переконання, проходить поглиблений розкол. Я б навіть сказав, загнивання самої ідеї партійної організації. Сьогодні ні на центральному, ні на місцевому рівні керівництво не займається партійним будівництвом і підбором ідеї, з якою б ми існували далі. Ми сьогодні зациклились на тому, з чим приходили у 2001 році і в 2006. Але тоді це більше сприймалось людьми, оскільки, коли прийшла помаранчева команда, наробила багато дурниць. Сьогодні ж має бути свіжа ідея. Нині партія повинна дати суспільству ту думку, ту ідею, з якою можна було б рухатися вперед. Я, як людина, яка досить давно в ПР, а точніше з 2001 року, такої ідеї не бачу. Ми сьогодні стали в ступор, особливо це помітно у Верховній Раді. Крім сварок, чвар у партійній організації немає нічого. Є лише розкол у більшості регіональних партійних організацій. Тому я вирішив вийти з Партії регіонів, я не хочу, щоб мене приписували до того, що зараз відбувається у партії і партійній організації. Я прийняв для себе рішення, що, скоріш за все, із партіями працювати не буду, — каже Невесенко.

Схожу картину, коли з партій ідуть люди, які не один рік працювали над розбудовою своїх політичних сил, можна помітити не лише в черкаському регіоні. Та сама ситуація і в інших, так званих «передових» партіях та їхніх осередках. Це може означати лише одне, що не лише звичайні громадяни розчарувались у «захисниках» народних інтересів, а й саме керівництво зневірилось у здатності нинішніх партій реально змінити становище на краще.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 558 хитов: 23313
вчера: 634/35795
время генерации: 0.039648056030273; SQL запросов: 11