Медиагруппа «Антенна»  

Ловися, рибко...

Співробітники автоінспекції активно стежать за правопорядком на дорогах міста. Їхня активна діяльність приносить свої результати. Причому виявляють вони не лише порушників дорожнього руху...

Так, у вівторок,15 вересня, під час відпрацювання міста Черкаси черговим екіпажем ДАІ було затримано автомобіль марки «ГАЗель». При його обстеженні у багажному відсіку було виявлено близько тисячі кілограмів в’яленої риби. Відповідних дозвільних документів водій при собі не мав, тож його було доправлено до Соснівського райвідділу для з’ясування обставин, а рибу вилучено на експертизу.

Ветеринарне дослідження показало, що риба придатна до вживання, відтак її повернули власникові, але притягнули його до адміністративної відповідальності за відсутність необхідних дозвільних документів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 37, 23.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 133 хитов: 3709
вчера: 666/31054
время генерации: 0.052937984466553; SQL запросов: 11