Медиагруппа «Антенна»  

Податкові міліціонери викрили черговий «конверт»

Співробітники черкаської податкової міліції припинили функціонування конвертаційного центру, що діяв під виглядом приватної підприємницької структури. Організатором фінансових оборудок виявилася 42-річна жителька обласного центру — приватний підприємець. В одному з банківських філіалів міста вона відкрила декілька розрахункових рахунків, через які за останні півтора року проконвертовано близько 10 мільйонів гривень.

Виготовлення первинних документів, які давали право клієнтам злочинної схеми штучно формувати витратну частину та податковий кредит з ПДВ, махінаторка здійснювала безпосередньо у власному помешканні.

Під час санкціонованого обшуку у комерсантки було вилучено печатку, платіжну банківську картку, чисті бланки з печатками фіктивних підприємств та бухгалтерські документи, що підтверджують факти конвертації коштів у готівку та співпраці з клієнтами тіньової схеми.

З метою відшкодування завданих державі збитків на одному з підконтрольних розрахункових рахунків конвертаційного центру заблоковано 50 тис. грн. та зупинено всі видаткові операції.

Наразі триває розслідування кримінальної справи. Також встановлюється повне коло клієнтів, які користувались послугами конвертаційного центру, та проводяться заходи з організації документальних перевірок та стягнення коштів до бюджету в рахунок погашення завданих державі збитків.

Всього з початку року співробітниками податкової міліції Черкаської області припинено діяльність 8 конвертаційних центрів, якими за часи їх існування у «тінь» переведено понад 200 мільйонів гривень. Крім того, виявлено 28 суб’єктів господарювання, які використовували у своїй діяльності фіктивні фірми та користувались послугами конвертаційних центрів. Щодо таких суб’єктів господарської діяльності порушено 18 кримінальних справ.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 37, 23.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 138 хитов: 4686
вчера: 666/31054
время генерации: 0.033479928970337; SQL запросов: 11