Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Черевко: Конституція Президента розширить повноваження місцевої влади

У проекті Конституції Президента передбачається розширення повноважень місцевої влади та зміцнення місцевого самоврядування. Про це в інтерв’ю сайту RAZOM сказав голова Черкаської облдержадміністрації, член президії політради «Нашої України» Олександр Черевко.

За його словами, прийняття нової регіональної політики, що передбачає проект Конституції Президента, назріло вже давно.

«Сьогоднішня фінансова система передбачає концентрацію усіх ресурсів у центрі. І, як правило, всі питання розвитку регіонів вирішуються в Києві, — говорить Черевко. —  Така система недієздатна, бо руйнує українське село».

Губернатор вважає, що норма, яка є у проекті Конституції, відповідає духові, змісту та вимогам сьогодення: «Цим же шляхом ідуть демократії й інших країн, які провели адміністративно-територіальні реформи».

«Яскравим прикладом у реалізації цієї ідеї є Польща. Там державна влада гарантує розвиток місцевого самоврядування і залишає за собою контрольну функцію. У цій державі місцеве самоврядування має реальні права для формування свого бюджету та його використання і, відповідно, має можливість розвиватися», — зазначив Черевко.

«Я цілковито підтримую таку норму і вважаю її необхідною, адже саме життя змусить пройти через прийняття рішень, які б зміцнювали місцеве самоврядування», — підкреслив нашоукраїнець.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 34, 02.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 72 хитов: 6480
вчера: 253/61190
время генерации: 0.012403964996338; SQL запросов: 11