Медиагруппа «Антенна»  

Керівники області привітали школярів та студентів із Днем знань

1 вересня Черкащина традиційно відзначила День знань. З початком нового навчального року юних жителів області привітали голова облдержадміністрації, його заступники, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Олександр Черевко побував на урочистій лінійці в Черкаському державному технологічному університеті.

Цей вуз посідає гідне місце серед вищих навчальних закладів України. Відлік своєї історії він веде з 1960 року. За свою майже півстолітню історію університет добре знаний як провідний навчальний заклад регіону завдяки надбанням на освітній та науковій нивах.

Голова облдержадміністрації оголосив студентам вітання від імені Президента України і висловив упевненість, що їхні знання будуть конкурентоспроможними на ринку праці.

Голова студентської ради ЧДТУ Юрій Ванагель привітав першокурсників з початком навчання у вузі та вручив їм символічного ключа. Завершилась урочиста лінійка традиційним першим дзвінком.

Загалом же 1 вересня прийняли учнів 1498 освітніх закладів області.

На Черкащині кількість першокласників та дошкільнят значно збільшиться у 2011 році, тому влада робить усе можливе, аби зберегти мережу освітніх закладів.

— У цьому році відновлено роботу 11 дитсадків, збережена мережа шкіл. Школи, особливо сільські, повинні функціонувати, інакше їх потім практично неможливо буде відкрити. До цього питання треба підходити виважено і з поглядом на перспективу, — сказав Олександр Черевко на конференції освітян напередодні Дня знань.

Керівник облдержадміністрації звернувся до уряду з проханням вчасно профінансувати зі стабілізаційного фонду капітальний ремонт даху в Геронимівській школі та продовження будівництва Драбівської школи, на яке планувалося виділити 3 млн. грн., а виділено лише 1 млн. грн. Губернатор також просить внести до переліку об’єктів, що фінансуються зі стабілізаційного фонду, школу в селі Родниківка Уманського району.

Школи області ще не цілком забезпечені підручниками для 9 класу — із 17 найменувань в область надійшло 9, проте у міністерстві освіти й науки запевняють, що до середини вересня нові підручники надійдуть в усі навчальні заклади.

Черкащина потребує ще 26 шкільних автобусів. Олександр Черевко наполягає на тому, що це повинні бути автобуси корпорації «Богдан», які виробляються в Черкасах.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 34, 02.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 7057
вчера: 253/61190
время генерации: 0.16630005836487; SQL запросов: 11