Медиагруппа «Антенна»  

І сам не гам, і іншому не дам

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 34, 02.09.2009

Будівництво спортивного комплексу, яке було розпочато місяць тому поблизу гімназії №31, зупинене. Що нині на місці, де нещодавно працювала важка техніка, бачили наші журналісти.

Ще у 2007 році черкаська міська рада надала 20 000 квадратних метрів землі в оренду на 49 років громадській організації «Футбольний клуб «Макс». Головою цієї організації є нинішній директор комунального підприємства Олександр Радуцький. Та, мабуть, зведення прекрасного спортивного комплексу — справа не з дешевих: нині про цей будівельний майданчик просто забули. Немає ні вантажівок, ні екскаваторів, які донедавна загрібали пісок.

Єдине, що нагадує про будівництво, — це стрічка, яка сором’язливо повисла на деревах. Навіть табличка, на якій було вказано про зведення комплексу, зникла. Тож, якщо орендар черкаської землі в особі Олександра Радуцького не у змозі продовжувати будівництво, міським чиновникам варто задуматися або над передачею землі в інші, більш гідні руки, або ж забрати назад у міську власність.

Звісно, можна припустити, що гравці ФК «Макс» займаються пляжним футболом, і звичайне поле із зеленою травою їм просто не потрібне. Та навряд чи футболісти, якщо вони насправді існують, вирішують, де грати — у піску чи на траві. Вся справа у власності, яку тепер незрозуміло для чого орендує громадська організація «Футбольний клуб «Макс».









ТОП-СТАТЬИ
Номер # 34, 02.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 79 хитов: 7311
вчера: 253/61190
время генерации: 0.047338008880615; SQL запросов: 11