Медиагруппа «Антенна»  

Позашкільна освіта в окремо взятих Черкасах стане платною

Упровадження міською владою іменних талонів для дітей, котрі бажають відвідувати позашкільні заклади, викликало широкий резонанс серед населення. Наскільки це законно, і до чого можуть призвести подібні інновації, дізнавалися наші журналісти.

З 1 вересня всім охочим відвідувати гуртки доведеться обрати лише один, у якому вони навчатимуться за кошти міського бюджету. Якщо дитина обдарована і має бажання ходити одразу до кількох секцій, то батьки змушені будуть платити із власної кишені. Якщо врахувати ще й той факт, що для кожного гуртка необхідно придбати різноманітне причандалля, то подібне нововведення міської влади суттєво вдарить по гаманцеві черкащан. Хоча ще й досі не існує ніякої схеми, кому платити та скільки. Адже Черкаси стануть першим містом в Україні, де позашкільна освіта стане платною.

Введення іменних талонів також призведе до того, що батькам доведеться блукати різними кабінетами, аби нарешті віддати дитину до позашкільного закладу. Тобто виникне своєрідний бюрократичний ланцюг. І охочих долати усі його ланки значно поменшає, а в результаті страждатимуть діти. Для початку необхідно буде завітати до директора школи, який має видати іменний талон, і після цього почнеться подорож.

По суті, міську владу можна було б зрозуміти, адже у Черкасах, як і в Україні, криза, і грошей не вистачає. А з уведенням іменних талонів, мабуть, хочуть заощадити якісь кошти. Та як пояснити дітям, що в гурток вони не ходитимуть, бо міській владі вистачає грошей лише на грандіозні феєрверки та на фонтани? До речі, Закон України про позашкільну освіту передбачає право на безоплатне відвідування гуртків, та, мабуть, черкаські чиновники не надто переймаються правами мешканців міста.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 34, 02.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 72 хитов: 6212
вчера: 253/61190
время генерации: 0.082030057907104; SQL запросов: 11