Медиагруппа «Антенна»  

Вкладники кредитних спілок випробували нового начальника УМВС на міцність

Марія ГАВРИЛЯН# 34, 02.09.2009

Ошукані вкладники кредитних спілок не полишають надії повернути свої заощадження. Цього разу вони звернулися до нового начальника Управління міністерства внутрішніх справ у Черкаській області Миколи Лушпієнка.

Вкладники кредитних спілок зібралися під стінами Черкаського Управління МВС з акцією протесту. Хотіли вони навіть перекрити рух вулицею, проте новий начальник запросив мітингувальників усередину на розмову. Оскільки Микола Лушпієнко лише кілька днів на посаді начальника, він попросив людей ввести його у курс справи.

За словами вкладників, наразі в області понад 60 кредитних спілок. Кілька десятків тисяч жителів області стали їхніми вкладниками і вже упродовж досить тривалого часу не можуть домогтися, аби їхні заощадження їм повернули. Найбільше звинувачень лунало на адресу людини, яка є власником спілки «Добрі гроші». Так, одна із присутніх у залі жінок розповіла головному черкаському міліціянтові, що керівник спілки, яка наразі вже закрита, привласнив 22 мільйони заощаджень черкащан і на ці кошти ходить по ресторанах та їздить на іномарках.

Люди скаржаться, що жодна правоохоронна структура не може довести цю справу до кінця. Так, порушено дві кримінальні справи, розслідування за якими, за словами вкладників, прокуратура не веде. Лежить заява від вкладників і в Головному управлінні МВС у Черкаській області.

Вислухавши скарги та зауваження громадян на дії правоохоронних структур, головний міліціонер області пообіцяв розібратися в ситуації особисто.

Щодо заяв присутніх про недовіру деяким працівникам міліції, начальник Головного управління запевнив, що він буде жорстко реагувати на порушення законності особовим складом і тими слідчими, які покажуть свою професійну непридатність.

Вкладникам же Микола Лушпієнко порадив створити ініціативні групи, членів яких він буде запрошувати на оперативні наради, щоб люди долучалися до процесу розслідування, оскільки чим краще буде налагоджена співпраця між громадянами та людьми у формі, тим результативнішою стане боротьба зі злочинністю. Матимемо надію, що так воно буде і насправді, і довіра людей до міліції поступово повернеться.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 34, 02.09.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 72 хитов: 6456
вчера: 253/61190
время генерации: 0.016626119613647; SQL запросов: 11