Медиагруппа «Антенна»  

Антенне — 5 лет

Вітаю з днем народження газети!

Нехай «Антена» розповідає черкащанам правду і далі. Вам всім здоров’я, наснаги, успіхів і усіляких гараздів.

Нехай допоможе Вам Бог!

Ігор Столяров,
корр. “Голосу Америки” в Одесі


Шановні друзі!

Коли до влади на Україні приходила сірість, все живе і яскраве концентрувалося на Січі. Новітньою Січчю є сьогодні Лук’янівська тюрма. Її рівень суттєво переважає владну сірість. Лук’янівка приємно здивована рівнем моєї улюбленої газети “Антенна”, яку там читають з задоволенням. До їх побажань многая літа, щоб українська журналістика у світі асоціювалалась з Вами, а не зі столичним туалетним папером, приєднуюся і я.

З повагою Руслан Зайченко,
УНА-УНСО, політв’язень.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 21.05.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 629 хитов: 57781
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0084221363067627; SQL запросов: 11