Медиагруппа «Антенна»  

Профанація закону

І в побуті, й зі сторінок газет, і з екранів телевізорів ми щодня зустрічаємося зі словом «беспрєдєл». Причому завжди воно пов’язане з обуренням людей при оцінці найрізноманітніших випадків у всіх сферах нашого життя. Побори з батьків у школах, хабарі у вузах — «шкільний і вузівський беспрєдєл». Побиття солдатів в армії — «армійський беспрєдєл». Убивства, грабунки, згвалтування — «бандитський беспрєдєл». Корупція, хабарі — «чиновницький беспрєдєл». Побиття в міліції, здирство ДАІшників на дорогах, покриття злочинців — «міліцейський беспрєдєл». Багато хто стикався з беззаконням з боку правоохоронних органів, і жодного разу в нашому місті такі справи не закінчувалися так, як мало бути по справедливості.

Подібну історію розповів нам наш читач.


«5 жовтня 2008 року рано-вранці на мене, коли я повертався додому після святкування Дня міста, був скоєний напад. Нападник (а ним виявився син колишнього начальника УКР УМВС області Филя М.П. — Филь О.М.) бив мене руками і ногами в голову і по тілу, від чого я впав на землю і не міг чинити опір. Скориставшись цим, Филь О.М. зірвав з мене золотий ланцюжок, зняв годинник і зірвав з пальця золотий перстень, при цьому порвавши сухожилок пальця. Пізніше, близько 7 години ранку, наздогнавши мене, нападник у черговий раз збиває мене з ніг і б’є ногами по голові. Результатом побиття є відкритий перелом черепа.

Свідками жорстокого побиття стали сусіди, моя мати та жінка, яка відгукнулася на оголошення про розшук свідків того злочину, проте, як показав подальший розвиток подій, притягнути до відповідальності злочинця виявилося справою не з легких, якщо злочинець — син колишнього начальника управління карного розшуку УМВС у Черкаській області...

Сам нападник почувається доволі впевнено і безпечно, заявляючи, що він ніколи не буде притягнутий до кримінальної відповідальності. Така лінія поведінки обумовлюється тим, що батько нападника, використовуючи свої зв’язки, здійснював вплив не лише в Соснівському РВ УМВС, а також у суді, умисно затягуючи досудове слідство, щоб виграти час для вжиття заходів по усуненню загрози відповідальності.

Відомості про нападників і свідків, присутніх при скоєнні злочину, були відомі слідству вже на другий день після здійснення злочинних дій. Кримінальну справу з приводу розбійного нападу було порушено за три тижні. Перший слідчий, якій було увірено вести справу, взяла у мене свідчення. Проте після візиту до слідчого підозрюваного, який, до речі, з’явився на допит із батьком, справу несподівано було передано іншому слідчому — Скибі В.М. (тепер Ткаченко). Не зайве буде згадати — доньці старшого слідчого інспектора Південно-Західного району.

Далі розслідування справи набуває ознак затягування: слідчий, посилаючись на зайнятість, протягом двох місяців не викликала свідків на допит. За цей період двоє з них відмовилися давати свідчення, що свідчить про здійснення тиску з боку обвинуваченої сторони.

Що далі — то цікавіше. Слідчий утаємничила від мене факт проведення судмедекспертизи, яка, до речі, виявилася сфальсифікованою. Та більше того — вона закрила кримінальну справу, не вважаючи за необхідне повідомити про це мене як потерпілого. За таких обставин я змушений був звернутися із заявою до начальника УМВС в Черкаській області генерал-майора Каплія М.В.

У результаті звернень до керівництва міліції розслідування справи було передано досвідченому слідчому СУ УМВС України в Черкаській області.

Та навіть після повторної судмедекспертизи та затримання підозрюваного події знову стали набувати неправомірних ознак: незважаючи на підписану прокурором області санкцію на арешт, нападник був звільнений суддею Соснівського районного суду і знову вимагає закриття справи «за недостатністю доказів»...

Доказів вистачає... Визнавати злочинцем сина колишнього високопосадовця комусь невигідно...

Наостанок додам, що внаслідок жорстоких побоїв я отримав тілесні ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми з переломами кісток та ушкодження головного мозку, які належать до категорії тяжких тілесних ушкоджень. Я на все життя здобуваю інвалідність, а злочинець — путівку у вседозволеність...

На сьогоднішній день, майже через рік із моменту вчинення злочину, кримінальну справу направлено до Соснівського районного суду м.Черкаси. Хочеться сподіватися на її об’єктивний розгляд та винесення справедливого рішення...


В.Р.Коваль»


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 19.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 290 хитов: 6846
вчера: 793/19458
время генерации: 0.027575969696045; SQL запросов: 11