Медиагруппа «Антенна»  

Ющенко ветував закон про вибори Президента

Президент України Віктор Ющенко застосував право вето до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України». Про це на брифінгу повідомила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

За її словами, глава держави поверне цей закон до парламенту зі своїми пропозиціями.

М.Ставнійчук зауважила, що, на думку В.Ющенка, ухвалений Верховною Радою закон про вибори Президента не створює ефективного механізму для реалізації волевиявлення громадян. Також В.Ющенко вважає, що цей закон не може забезпечити проведення чесних, прозорих і демократичних виборів глави держави.

М.Ставнійчук зазначила, що більшість положень закону В.Ющенко планує відхилити. Водночас він подасть до ВР конкретні пропозиції і доповнення щодо вдосконалення виборчого закону.

М.Ставнійчук зауважила, що ряд положень закону Президент підтримає і, в першу чергу, це стосується скорочення термінів виборчої кампанії.

Нагадаємо, що 24 липня 2009 року парламент ухвалив закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України». Документом передбачається скорочення терміну президентської виборчої кампанії зі 120 до 90 днів. Передбачено, що подання щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій (по одній особі до однієї виборчої комісії від одного кандидата) вносяться кандидатами на пост Президента України, які зареєстровані у ЦВК. Для реєстрації кандидата в президенти вноситься грошова застава. Грошова застава вноситься партією (партіями, що входять до блоку), яка висунула кандидата на пост Президента, або кандидатом на пост Президента у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії в розмірі 2,5 млн. грн. Грошова застава повертається тільки тим двом кандидатам, які вийшли до другого туру президентських виборів, іншим кандидатам ця грошова застава не повертається і перераховується до державного бюджету.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин повідомив, що 1 серпня підписав та направив Главі держави закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України.

21 серпня планується проведення позачергової сесії парламенту, на якому розглядатимуться пропозиції глави держави до закону про внесення змін до закону про президентські вибори.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 19.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 296 хитов: 5457
вчера: 662/19347
время генерации: 0.02487587928772; SQL запросов: 11