Медиагруппа «Антенна»  

Заява Черкаської обласної організації політичної партії «Наша Україна»

Черкаська обласна організація політичної партії «Наша Україна» схвалює і підтримує заяву голови політичної ради партії «Наша Україна» Віри Ульянченко щодо публічного звернення Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва до Президента України Віктора Ющенка та вважає за необхідне наголосити, що Черкащина, набуваючи нового, поглибленого історико-державницького звучання у національному оновленні України, яке у далекому минулому очолив Богдан Хмельницький, у визнанні й утвердженні України, які пророкував і відкрив людству Тарас Шевченко, як ніхто інший відповідальна перед пращурами і майбутніми поколіннями за державу.

Ми добре пам’ятаємо, що вищим проявом української державотворчої ідеї в середньовічну добу стало утворення Української козацької держави зі столицею в Чигирині.

Українська козацька держава передала нам тверде переконання — кожен має свої права й вольності. І кожен має шляхетний обов’язок боронити їх. Ще тоді наші предки пройшли науку честі й гідності, рівності й демократії.

Уся наша подальша історія засвідчила: в народній пам’яті прагнення свободи і незалежності залишається навіки.

Це підтвердили події у ХVIII та ХХ сторіччях.

Та тоді Україні не судилося відбутися. Нас має навчати історія.

Кожна нація, природно, прагне здобути незалежність через утвердження державності, материнської мови, національної культури, духовної єдності.

Кожна держава, здобувши незалежність, повинна, відповідно до правових норм і Божого закону, її оберігати.

І зараз усі політичні сили України, громадські організації і рухи мають виявити тверду солідарність в одстоюванні національних інтересів і недопущенні ведення з Україною будь-якого діалогу в неоімперській тональності.

Обласна організація закликає проукраїнські політичні сили, усіх громадян Черкащини, для яких незалежність України, її суверенітет і національні інтереси є понад усе, згуртуватися навколо виразника цих ідей Президента України Віктора Ющенка.

Ми виступаємо за подальшу взаємовигідну співпрацю між діловими колами України і Росії, що відповідає справжнім економічним інтересам обох держав. Економіка Черкащини стає все більш відкритою і органічно інтегрується до систем європейського та світового поділу праці. Свідченням цього, навіть в умовах світової кризи, є позитивне сальдо у зовнішній торгівлі товарами, що виробляються в області.

Наше покоління зобов’язане зробити все, щоб багатостраждальна Україна знову не втратила своєї незалежності.

Ми з вами господарі на своїй землі. Лише треба бути вірним історичному урокові Богданової пори «державність через єдність», тобто, через подолання розбрату і непорозуміння, власних амбіцій.

Національна ідея, яка містить загальноприйняту формулу моделі розвитку суспільства «Гідність – Розвиток – Свобода», має стати домінантою у діяльності кожного політичного і громадського формування, окремих політиків і громадян, які бажають людям добра.


Олександр Черевко,

голова Черкаської обласної організації
політичної партії «Наша
Україна»
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 19.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 64 хитов: 634
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0084249973297119; SQL запросов: 11