Медиагруппа «Антенна»  

Багатонаціональна Черкащина

В облдержадміністрації відбулася зустріч начальників управлінь та відділів адміністрації із керівниками осередків національних меншин, які живуть в області. Приводом для цієї зустрічі став День незалежності, що незабаром відзначатиметься у нашій державі.

Сьогодні на Черкащині діють 45 громадських об’єднань національних меншин. За національним складом найбільше у нас єврейських громад — їх аж 17, ромських — 10, польських — 5, по 3 — німецьких та вірменських. Діють також об’єднання вірмен, азербайджанців, греків, корейців та хорватів. Загалом, за даними всеукраїнського перепису 8-річної давнини, 2001 року в області мешкали представники 100 національностей. Їхній національний та культурний розвиток забезпечує стаття 11 Конституції України. Збереження та розвиток національних меншин розглядається державою як важлива складова загальнонаціонального культурного розвитку всієї України. Ось чому така зустріч відбулася з нагоди Дня незалежності України.

Загалом учасники зібрання зазначили, що міжетнічна ситуація в області залишається стабільною, на Черкащині немає протиріч на міжнаціональному грунті.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 19.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 68 хитов: 897
вчера: 580/19299
время генерации: 0.012698173522949; SQL запросов: 11