Медиагруппа «Антенна»  

Ті самі граблі?

Юлія КНЮПА# 32, 19.08.2009

Дуже часто черкащани, які користуються послугами громадського транспорту, відчувають незручності, пов’язані з чинними маршрутами. Змінити ситуацію

на краще міська влада вирішила, оголосивши конкурс на вдосконалення п’яти автобусних маршрутів, терміни угод за якими вже закінчилися.

На початку вересня відбудеться конкурс на створення нової схеми руху 8, 9, 12, 16 та 23 номерів маршрутних таксі. Вони зазнають змін для зручнішого користування ними. Зокрема, після оголошення результатів конкурсу «дев’ятка» ходитиме на годину довше. Такі зміни буде впроваджено значною мірою завдяки клопотанням жителів вулиці Пастерівської та мікрорайону «Хімселище», а також керівництва Черкаського шовкового комбінату, працівникам якого після закінчення останньої робочої зміни проблематично дістатися додому.

Ще однією суттєвою зміною стане, як обіцяють міські посадовці, «розвантаження» проїзної частини в центрі міста. Автобусів, які рухаються центральною вулицею, стане аж на 14 менше. Вдатися до таких заходів змушує жахлива ситуація, яка склалася в екологічній сфері. За минулий рік викиди шкідливих речовин від автотранспорту (особливо в центрі) перевищили викиди промислових підприємств.

Зміниться також маршрут №23, і мешканці району «Д» матимуть можливість возити своїх дітей на прийом до дитячої поліклініки, що по вулиці Благовісній, без пересадки.

«Розвантажать» і зупинки біля «Будинку торгівлі» та магазину «Транзит», оскільки ситуація парадоксальна: більшість автобусних маршрутів «сходяться» у центрі міста, тоді як другорядні вулиці залишаються без транспортного сполучення. Проте, чи вдасться черкаським посадовцям розвантажити центр міста за рахунок скорочення кількості автобусів, невідомо, оскільки автомобілів не поменшає. Можливо, варто у відділі транспорту та зв’язку обладнати скарбничку із написом «підземний перехід», бо це, напевно, єдиний варіант розвантаження бульвару Шевченка, якщо не враховувати демонтаж центральної алеї.

Однак матимемо надію, що найближчим часом пересуватися містом за допомогою громадського транспорту стане значно зручніше, і нову схему руху маршруток буде створено, враховуючи всі потреби мешканців міста.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 19.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 17643
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0087060928344727; SQL запросов: 11