Медиагруппа «Антенна»  

Мороз вважає Ратушняка правим «за змістом»

Висловлювання мера Ужгорода Сергія Ратушняка щодо Арсенія Яценюка по формі «неделікатні», а за змістом «він правий». Так прокоментував лідер Соцпартії Олександр Мороз конфлікт в Ужгороді з побиттям мером міста агітатора «Фронту змін».

У той же час він вважає, що «не потрібно розкручувати штучно цю ситуацію».

«Сергія (Ратушняка) я знаю давно, ще до того, як він був депутатом Верховної Ради. Я читав його офіційну відповідь на закиди і аргументи товаришів зі «Фронту змін», і у нього дійсно є серйозні для цього підстави», — сказав Мороз.

«Навіть голова єврейської громади Ужгорода пише, що це надумана справа. Ратушняк чотири рази обирається мером міста, в якому проживає пристойний прошарок євреїв. І вони там його підтримують, тому що він намагається філармонію в Ужгороді повернути під будівлю синагоги», — зазначив лідер соціалістів.

«Більшість людей розуміють, що це речі, штучно витягнуті назовні для того, щоб створити конфлікт і зробити штучний піар для майбутнього кандидата в президенти», — вважає він.

У той же час, Мороз заявив, що на місці Ратушняка він «висловлювався б делікатніше», проте зазначив, що «за змістом його пояснень у нього (Ратушняка) дуже багато речей правдивих, наприклад, щодо особливостей формування фінансового лобі в Україні і тому подібне».

«Але що мені не подобається, і це стосується не Ратушняка, а ситуації в країні в цілому. Якщо ми знаємо, скільки і де працює у нас євреїв, українців чи росіян, це значить, що не все добре в наших загальноетнічних відносинах», — сказав він.

На думку екс-спікера, «ми повинні пам’ятати, що всі громадяни країни, незалежно від походження, рівні у своїх правах, які потрібно також усім відстоювати».

Як відомо, прес-служба Генпрокуратури заявила про порушення кримінальної справи стосовно Ратушняка за фактом хуліганських дій, що сталися між мером та активісткою «Фронту змін».

Після того Ратушняк висловив низку гучних звинувачень на адресу Арсенія Яценюка.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 19.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 473 хитов: 16459
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0086472034454346; SQL запросов: 11