Медиагруппа «Антенна»  

Черевко: Кабмін повинен змінити цінову політику на зерно

Голова Черкаської облдержадміністрації, член Президії Політради «Нашої України», Олександр Черевко вважає, що уряд повинен навести лад у ціновій політиці на зерно. Він переконаний, що нині основною проблемою для сільгоспвиробників є ринок збуту зерна та його вартість.

«За зерно, яке ми здали до Аграрного фонду, грошей ще й досі не отримали. Всі сільгосппідприємства зберігають збіжжя у своїх засіках, чекаючи ціни. Вже заметушилися зернотрейдери, однак вони пропонують ціну за хліб не набагато вищу собівартості, — розповідає Черевко. — Зараз основна проблема — ринок збуту, бо більшість аграріїв не мають можливості зберігати зерно, і їм потрібні гроші для завершення жнив».

Губернатор вважає, що така ситуація склалася через зменшення державної підтримки.

«Якщо у минулому році було виділено 350 мільйонів на сільське господарство нашої області, то цього року профінансовано окремі програми лише на 52 мільйони. Не повернуті кошти за куплену сільгосптехніку, існує величезна проблема по банківських кредитах. За підтримку програми по вирощуванню цукрового буряку взагалі нічого не отримали, хоча передбачалося», — розповідає «нашоукраїнець».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12709
вчера: 586/18215
время генерации: 0.012549161911011; SQL запросов: 11