Медиагруппа «Антенна»  

Черевко готує звернення до уряду щодо видачі актів на землю

Губернатор Черкащини, член Президії політради «Нашої України» Олександр Черевко вважає, що потрібно вдосконалити роботу Держкомзему із видачі актів на землю. Про це він сказав у коментарі сайту RAZOM.

«Хоча на Черкащині ситуація не найгірша, на сьогодні видано 341 тисячу актів (це 98,9 відсотка), але існують проблеми. Зокрема, проблема на території Канівського району — землю розпаювали, а потім виявили, що там заповідник. Була зроблена помилка і досі не виправлена, а люди очікують на понад тисячу актів. Зараз влада змушена вести з людьми тяганину, бо Держкомзем не приймає інших рішень», — розповів губернатор.

«Проблема є і в Тальнівському районі — там виявлені трипільські поселення, історичні пам’ятки величезного значення, а цю землю вже розпаювали», — зауважив Черевко.

Він розповів також, що в управліннях траплялися затримки із бланками: «Спочатку бланків не було, потім прийшли нові, але людям не пояснили, як їх заповнювати. Це просто знущання над людьми».

«Зараз на оформленні перебуває 2 тисячі справ, і все це йде дуже повільно, ситуація носить характер «казенної волокити», її потрібно давно спростити», — переконаний черкаський губернатор.

Крім того, він повідомив, що у низці районів Черкащини в держкомземах працюють люди, які всупереч указові Президента, не погоджені з керівництвом області та районів. «Це заважає ефективній роботі і призводить до кадрової плутанини», — наголосив Черевко.

«Тому ми підтримуємо звернення Президента до уряду з питань роботи Держкомзему і зі свого боку, від ОДА, готуємо до Кабінету міністрів перелік конкретних проблем, які є в області у сфері видачі актів на землю», — сказав голова області.

«Державні структури мають іти назустріч людям, а не ускладнювати їм життя», — підкреслив Черевко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 310 хитов: 5883
вчера: 662/19347
время генерации: 0.07431697845459; SQL запросов: 11