Медиагруппа «Антенна»  

Звернення

Звертаються до Вас батьки дітей, які відвідують Чигиринський дошкільний заклад “Зірочка”. Просимо Вас допомогти нам вирішити ситуацію, у якій опинилися наші діти.

8 травня 2003 року наші діти постраждали від отруєння, викликаного неякісними продуктами харчування, які діти отримували у дитсадку. Отруєння було масовим. Зафіксовано більше 30 випадків звернень до лікарні. 9 дітей було госпіталізовано, кілька з них у надзвичайно тяжкому стані. У двох результати аналізів виявили наявність у калі сальмонели.

Ми зверталися до адміністрації дитсадка, до районної санстанції, до районної державної адміністрації, до заступника голови райдержадміністрації Г.Пілявської. На звернення нам відповідали, що винні батьки, але не адміністрація дитсадка. В лікарні поставили діагноз: ГРЗ, гострий ентероколіт, але не отруєння, не сальмонельоз.

При цьому з 12 по 22 травня, в період піку захворюваності, коли дитячий садок перебував на карантині, у ньому було терміново проведено ремонт кухні..

Якщо дійсно їдальня дитячого садка не має відношення до масового отруєння дітей, як нас в цьому запевняли в райдержадміністрації і на шпальтах “Чигиринських вістей”, то чому в ній не відбувається харчування за звичайним режимом, а навчальний день в 1-А і 1-Б класах скорочено періодом з 9-00 до 12-20 години? Цікаво, що ще в березні батьків просили не забирати з навчального закладу дітей перш, ніж вони не пообідають.

Ми стурбовані станом здоров’я наших дітей, а ще тим, що наші діти нікому не потрібні і зовсім беззахисні перед можновладцями нашого міста.

Ми не хочемо мовчати й погоджуватися з тим, що в дитсадку нічого не сталося. Ми хочемо знати, хто винен у отруєнні наших дітей, чому їх не притягають до відповідальності?

22 травня дитячий садок запрацював, не обстежені належним чином діти пішли до нього знову. Хто нам може гарантувати, що отруєння не повториться?

Ми вимагаємо від адміністрації дошкільного закладу “Зірочка”: назвати поставників продуктів харчування до кухні дитсадка, відповісти, чи здійснюється перевірка поставлених продуктів харчування на їх придатність до споживання та хто несе відповідальність за закупівлю явно непридатної до споживання продукції?

Звертаємось і до адміністрації Чигиринської районної лікарні: чи є симптомами ГРЗ такі прояви, як висока температура (до 40°С), рвота, пронос, чи лікується ГРЗ такими препаратами, як ніфуроксодід, регідрон, лінекс, левоміцетин, і якщо ні, то чому ці препарати були призначені? І нарешті, якщо нашим дітям був поставлений діагноз ГРЗ і приписані вищезазначені ліки, то тут має місце помилка лікарів у визначенні діагнозу чи злочин?

Хочемо також запитати представників влади з Чигиринської державної адміністрації: чи входить до компетенції органів, що представляють державу, піклування про здоров’я дітей?

Ми звертаємося до всіх небайдужих, а також до громадськості м.Чигирина: діти — наше майбутнє, чи не варто це майбутнє захистити?

Батьки дітей, які відвідують чигиринський дитячий заклад “Зірочка” (всього 27 підписів).

22 травня 2003 року

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 21.05.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 645 хитов: 9318
вчера: 1104/17961
время генерации: 1.7915499210358; SQL запросов: 12