Медиагруппа «Антенна»  

Про переваги тимчасових реєстраційних талонів

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 року №124 та внесених на її основі змін до Правил дорожнього руху відтепер водії можуть самі для себе вибирати, керувати транспортними засобами за дорученням чи за тимчасовим реєстраційним талоном.

Та ДАІ рекомендує отримати тимчасові реєстраційні талони, адже вони дають низку переваг, зокрема, оформити ліцензію на перевезення вантажів або пасажирів можна за наявності тимчасового реєстраційного талона.

У разі ДТП чи незаконного заволодіння вашим транспортним засобом правоохоронці звертатимуться саме до вас за наявності тимчасового талона, адже в реєстраційній базі будуть вказані ваші дані.

При оформленні тимчасового талона співробітники ВРЕР ДАІ перевірять ваше авто по всіх базах даних ДАІ на предмет дійсності документів на нього, достовірність номерів агрегатів, визначать, чи не перебуває авто у розшуку, чи було зареєстроване без порушень, чого не зроблять при видачі доручення. Це позбавить вас від можливих зайвих проблем із придбаним автомобілем. Огляд транспортних засобів при цьому проводиться тільки працівником ВРЕР ДАІ, а при встановленні явних ознак зміни, знищення або фальсифікації ідентифікаційних номерів агрегатів — додатково експертом НДКЦ УМВС.

За отримання тимчасового реєстраційного талона необхідно сплатити 71 гривню, в цю суму входить: 45 грн. — вартість бланка, 11 грн. — вартість послуги за огляд транспортного засобу, 15 грн. — вартість оформлення реєстраційних документів. При одночасній видачі декількох тимчасових реєстраційних талонів на право керування одним транспортним засобом за другий та наступні талони ви сплачуватимете лише вартість бланка — 45 грн. Ламінування виданих тимчасових реєстраційних талонів буде проводитися лише у випадках письмових звернень громадян (письмова заява). Вартість ламінування становить 13 грн. 30 коп.: 7 грн. — вартість послуг ламінування, 6 грн. 30 коп. — вартість плівки для ламінування.

Тож звертайтесь до підрозділів ВРЕР ДАІ. Тим більше, що нині є необхідна кількість бланків талонів, їх можна одержати швидко і без найменших черг чи інших проблем.

В.Мартись, інспектор з розшуку Черкаського ВРЕР

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 05.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 640 хитов: 27355
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0082311630249023; SQL запросов: 11