Медиагруппа «Антенна»  

Черкаським наркоманам роздають шприци та презервативи

У семи аптеках Черкас наркоманам безкоштовно роздають шприци, презервативи та серветки.

Як повідомили в благодійному фонді ВАМ, у рамках спеціального проекту фонду, який ставить за мету зменшення ризику інфікування ВІЛ / СНІД, організована безкоштовна роздача наркоманам наборів, які включають: шість шприців, два презервативи та упаковку вологих серветок. Щоб одержати цей набір, достатньо заповнити анонімну анкету.

У фонді впевнені, що ця акція допоможе стримати шалене зростання кількості хворих на ВІЛ / СНІД. Проект триватиме до жовтня, але якщо він себе виправдає, то його продовжать і збільшать кількість аптек.

За даними прес-служби Головного управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації, у першому півріччі 2009 року в Черкаській області зареєстровано 3026 ВІЛ-інфікованих, з них 1416 — жителі Черкас.

Через відсутність міських кабінетів довіри минулого року в медичних установах Черкас були протестовані на ВІЛ-інфекцію 2227 людей, що складає 0,8%, тоді як норматив — 5% від населення міста на рік.

Крім того, в Черкасах низький показник охоплення диспансеризацією ВІЛ-інфікованих, недостатня профілактична робота щодо попередження супутніх інфекцій (туберкульоз, пневмонія).

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 05.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 421 хитов: 11629
вчера: 780/26432
время генерации: 0.09114408493042; SQL запросов: 11