Медиагруппа «Антенна»  

Почався сезон отруєнь грибами

У Кам’янській центральній районній лікарні було шпиталізовано 4 особи з попереднім діагнозом «харчове отруєння грибами — гастроентерит».

Із Донецька до родичів на Черкащину приїхала відпочити жінка з сином. Господарі запросили їх до лісу назбирати грибів. Повернувшись додому, приготували дари природи.

Проте вже наступного дня після вживання на сніданок грибів як дорослим, так і дитині, учневі 4 класу, стало зле, і вони звернулися до лікарів. Після обстеження потерпілих було направлено до реанімаційного відділення Черкаської обласної лікарні. Стан їхнього здоров’я тяжкий.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 05.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 209 хитов: 2675
вчера: 653/28380
время генерации: 0.046217203140259; SQL запросов: 11