Медиагруппа «Антенна»  

Діти чи судді?

Галина БЕРЕЗЕНКО# 20, 21.05.2003

Анатолій Волошин вміє бути вдячним. Особливо тим, хто двічі зробив його мером. Передовсім це знає суддя, чиї житлові умови несподівано покращилися прямо у перерві між засіданнями у справі про відновлення Волошина на посаді мера. Ну, на всіх суддів квартир все одно не вистачить, тому, певне, Анатолій Борисович притьмом спалахнув бажанням покращити умови праці місцевих служителів Феміди. Ніхто не заперечує — справа це дійсно необхідна, не сидіти ж суддям одне в одного на колінах і головах. Але прагнення мера догодити третій гілці влади вочевидь було таким полум’яним, що у нім згоріли усі попередні обіцянки. Дитсадочок №75, на який таким чином розраховувала одна з найкращих і найбільших черкаських шкіл — №17 — вже переобіцяно суддям, “враховуючи нагальну потребу судових органів у додаткових приміщеннях”. Про що Волошин і повідомив директора школи №17, депутата міськради Сергія Саєнка листом, при цьому за щит собі вибравши два укази Президента стосовно покращення роботи судів. Мовляв, ну це ж не я. Так оно у бумазі написано.

Дирекція школи і батьки при цій звістці не знаходили собі місця від обурення — адже дошкільнят із садочка, що розформовується, переводять до дитсадків №2 і №50, де досі навчалися 5 класів першокласників-шестирічок 17-ї школи. Що ж це, малят запихати у непристосоване для них старе приміщення школи? А старших школярів знову у другу зміну? У школі й так нині 662 учня ходять на навчання у другій половині дня.

Міське управління освіти, щоправда, спробувало пошукати компроміс (побоюючись суду, бо з ним же сваритись не хочеться). І запропонувало перевести 3 класи шестирічок у дитсадочок №34, що на Митниці. Але батьки учнів Черкаської спеціалізованої школи №17 вважають таку заміну аж ніяк не рівноцінною. У понеділок, 26 травня, на зборах батьків учнів початкових класів було прийнято звернення до губернатора Вадима Льошенка і до мера Анатолія Волошина. Під листом, у якому батьки і вчителі наполягають на передачі дитсадка саме школі, нині вже стоїть близько 2 тисяч підписів. І це ще не остаточна кількість, адже учнів у школі — 2600. У разі відмови, зазначено у листі, автори листа звертатимуться і до вищого керівництва держави.

Цікаво тільки, а як же почуватимуться самі судді, у багатьох з яких діти, певне, також навчаються у спеціалізованій школі №17?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 20, 21.05.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 612 хитов: 26730
вчера: 634/35795
время генерации: 0.013648986816406; SQL запросов: 11