Медиагруппа «Антенна»  

КРУ виявило помилок на 200 мільйонів гривень

Контрольно-ревізійним відділом у м. Черкаси у січні-липні 2009 року проведено 23 контрольні заходи, з них 5 — за зверненнями правоохоронних органів. Обсяг охоплених ревізіями фінансових та матеріальних ресурсів — 199 млн. 296,9 тис. грн.

Ревізіями встановлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму понад 4,5 млн. грн. Окрім того, встановлено фінансових порушень, що не призвели до втрат на загальну суму 1,57 млн. грн.

За результатами вжитих заходів станом на 30.07.2009, відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму близько 2,6 млн. грн. та усунуто фінансових порушень, що не призвели до втрат на загальну суму 745,4 тис. грн.

Для забезпечення повноти відшкодування, виявлених юридичним відділом контрольно-ревізійного управління у Черкаській області, фінансових порушень, за матеріалами ревізій, проведених КРВ у м. Черкаси, пред’явлено 6 позовів до суду на загальну суму близько 5,5 млн. грн. За допущені порушення фінансової дисципліни 34 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності, загальна сума накладених штрафів — 5,27 тис. грн.

Серед основних фінансових порушень, що встановлені в ході ревізій підприємств і установ комунального сектору економіки, — заниження ставок за надане в оренду майно, переплата заробітної плати, завищення вартості будівельно-монтажних робіт.

Значні суми порушень виявлено під час проведення позапланових ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльності кредитних спілок. На перший погляд, це установи приватної форми власності і тут ревізорам КРУ робити нічого. Але це тільки на перший погляд. Ошукані громадяни, які зрозуміли, що без сторонньої допомоги їм не повернути вкладені на депозит кошти, звернулись за допомогою до правоохоронних органів, і тут вже без допомоги фахівців КРУ не обійтись.

Слід зазначити, що порушення, які виявляються при ревізіях кредитних спілок є однотипними, а саме: здійснення безліцензійної діяльності, видача кредитів на підставних осіб, та, відповідно, нестача готівки в касі. Наявність значних фінансових порушень при здійсненні фінансово-господарської діяльності кредитних спілок призводить до того, що громадяни, які вклали свої кошти на депозити під обіцяні високі відсотки, не можуть повернути не тільки «високі відсотки», а й свої кошти.

Всього за результатами ревізій двох кредитних спілок виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 1,7 млн. грн. І це при тому, що ревізії проводяться вибірковим способом. Крапку в цих історіях поставить слідство. І хочеться вірити, що завдяки спільним зусиллям працівників КРУ та правоохоронних органів ошукані громадяни повернуть свої вклади.

Крім того, повідомляємо, що відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи контрольно-ревізійного відділу у м. Черкаси на третій квартал 2009 року, в серпні 2009 року будуть проведені ревізії наступних установ:

- комунального підприємства «Виробниче житлове-ремонтно-експлуатаційне управління № 2»;

- комунального підприємства «Черкаська міська аварійно-рятувальна служба».

Про факти порушення фінансового законодавства зазначеними об’єктами можна повідомляти за «телефоном довіри» 36–11–45, який працює щодня в робочий час (з 9.00 год. до 18.00 год.)

Також повідомляємо, що в четвер, 13 серпня 2009 року з 10.00 до 13. 00 год. у відділі буде працювати «гаряча лінія». Зателефонувавши за номером 36–11–45, черкасці зможуть звернутися з питаннями, пов’язаними із діяльністю контрольно-ревізійного відділу щодо контролю за витрачанням державних коштів та майна підприємствами, установами і організаціями міста.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 05.08.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 401 хитов: 9875
вчера: 421/16688
время генерации: 0.03516411781311; SQL запросов: 11