Медиагруппа «Антенна»  

®Як королі до ломбарду ходили

Кожному з нас знайома ситуація, коли гроші потрібні просто зараз, до зарплатні далеко, а звертатися до друзів чи родичів немає бажання. У такому разі не варто впадати у відчай або вважати, що Фортуна занадто сувора до вас, адже існують ломбарди!

Надання позики під заставу було відомо людству здавна — понад три тисячі років тому ломбарди діяли у стародавніх Греції, Римі, Китаї тощо. Щоправда, називалися вони інакше. Послугами ломбардів у всі часи користувалися не лише прості люди, але й королі, папи, маршали та інші впливові особи. Один з яскравих історичних прикладів — вінценосне подружжя Едуард III Англійський та Ізабелла Кастильська. Вони звернулися до ломбарду, аби профінансувати експедицію Колумба, яка відкрила світові цілий континент — Америку! Королева Ізабелла навіть заклала свою корону, щоб допомогти мореплавцеві знайти нові землі.

Слово «lombard» походить від назви італійської області Ломбардія, де з XIII ст. почався стрімкий розвиток фінансових установ та їх поширення Європою. Адже далекоглядні правителі швидко розуміли, наскільки цінними є ломбарди для економіки будь-якої країни.

Сьогодні ломбарди діють в усіх економічно розвинених країнах, наприклад, у США їх понад 16000, в Австралії — 3000.

В Україні найбільш популярна мережа ломбардів «Скарбниця», відділення якої є майже в кожному місті. За 17 років свого існування «Скарбниця» надбала понад 7 мільйонів клієнтів. Це єдиний в країні ломбард, який працює за європейським зразком сервісу та надає фінансову підтримку без вихідних, а в деяких філіях цілодобово!

Отже, ви маєте гроші саме тоді, коли потрібно. Застава — будь-який цінний предмет: годинник, «ювелірка», столове срібло, побутова й офісна техніка тощо. У «Скарбниці» кваліфіковано й безкоштовно допоможуть оцінити предмет застави, збережуть його, подовжать термін повернення кредиту, запропонують зручні варіанти погашення процентів. Готівку ви отримаєте у лічені хвилини за наявності паспорта і предмета застави.

Все більше українців переконуються: ломбард «Скарбниця» — вдале рішення, коли потрібні гроші!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 15.07.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 6809
вчера: 253/61190
время генерации: 0.021236181259155; SQL запросов: 11