Медиагруппа «Антенна»  

Під час виборів президента на пресу не «наїжджатимуть»

Верховна Рада заборонила перевірки ЗМІ на період проведення передвиборної кампанії по виборах президента України. За відповідну постанову проголосував 361 депутат.

Постановою доручено Кабінету Міністрів вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії по виборах президента.

Також Рада рекомендувала Державній податковій адміністрації України відмінити графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборної кампанії по виборах президента України у 2009 році.

Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення також рекомендовано відмінити графіки перевірок телерадіоорганізацій на період передвиборної кампанії по виборах Президента України у 2009 році.

Постанова ухвалена для усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні кампанії по виборах у 2009 році Президента України, а також недопущення припинення діяльності засобів масової інформації інакше як за рішенням їх засновника (співзасновників) або суду.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 17.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 210 хитов: 1962
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.0086939334869385; SQL запросов: 11