Медиагруппа «Антенна»  

Проблеми черкаських інвалідів владу не цікавлять

Сьогодні у Черкасах мешкають понад 700 інвалідів з вадами опорно-рухового апарату. Люди пересуваються на візках, а місто практично не пристосоване до їхніх потреб через відсутність пандусів. Багато хто навіть не може вийти за межі власної квартири, як от героїня нашого сюжету.

Надворі літо у всій своїй красі. Буяють і солодко пахнуть квіти, дерева шелестять під вітерцем зеленим листям. Проте Ніна Григорівна може насолоджуватися цією красою лише з вікна квартири. Кілька останніх років вона живе, як не страшно таке казати, призиваючи смерть. Через хворобу жінка втратила ноги. Кожен її день — це біль, сльози, смуток і образа. Образа на те, що, чесно віддавши свою молодість, здоров’я, сили праці на благо держави, вона на старість залишилася нікому не потрібною, практично сам на сам зі своєю хворобою.

Рік тому наші журналісти вже їздили до Ніни Григорівни. Тоді в неї ще була одна нога, і хоч і з великими труднощами, перемагаючи нестерпний біль, жінка усе ж могла виходити на подвір’я. Цього року, залишившись без обох ніг, сердешна не може дозволити собі і цього. За останні три тижні вона була на вулиці лише раз. У двір її виніс сусід, який саме прийшов на обід.

Жінка зверталася до міської влади з проханням встановити пандус у під’їзді, проте за чотири роки на це так ніхто і не спромігся.

Розпач Ніни Мельник не має меж. Із невтомної працівниці, яка все життя проробила старшим касиром на дрібнооптовій базі, жінка перетворилася на безпомічного інваліда. І таких, як ця бідолашна, в Черкасах не одна сотня. Встановити кілька десятків пандусів — це насправді не так вже й дорого обійдеться міському бюджету, але значно полегшить пересування інвалідів-візочників. Та нащо владі зайвий клопіт?

Кажуть, ніхто не застрахований від того, що одного дня біда постукає у двері. Не виняток і наші чиновники. Тож, журналісти «Антени» від імені всіх інвалідів міста адресують цей матеріал як інформаційний запит черкаським можновладцям.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 17.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 257 хитов: 2486
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.048118114471436; SQL запросов: 11