Медиагруппа «Антенна»  

Міська влада старанно і послідовно «опускає» Черкаси

Продовжуючи традицію, журнал «Фокус» цього року знову оцінив українські міста. Але, враховуючи, що економічна криза внесла істотні корективи у визначення комфортності життя, в нинішньому рейтингу пильнішу увагу звернули на діловий і фінансовий потенціал міст. Якщо в благополучні часи важливим показником якості життя вважалися екологічна безпека, благоустрій і розвиненість комунального господарства, то в умовах кризи для багатьох людей важливіші можливість заробітку й економічного виживання, що дають упевненість у завтрашньому дні.

Із цією метою був розроблений і введений новий індекс — діловий потенціал бізнес-активності.

Минулого року у рейтингу найбільш сприятливих для життя міст України Черкаси посідали 32 сходинку. За рік ситуація погіршилася — тепер ми опустилися на 47 позицію. І це незважаючи на те, що наш всенародно обраний мер аж зі шкіри лізе, аби черкащанам жилося все краще і все веселіше. І таке «піклування» міського голови ми відчуваємо на собі щодня і щогодини. Цього разу до однієї світлої голови завітала думка: а чому б не запровадити збір із власників тварин за їх утримання? І спосіб реалізації задуманого відразу вигадали — для цього у місті планують створити єдиний реєстр домашніх тварин. А ввести нові тарифи в дію спробують із 1 січня 2010 року...

От і думай тепер, для кого у нашому місті створено усі умови для заробітку й економічного виживання, а то й збагачення...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 17.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 25772
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0088169574737549; SQL запросов: 11