Медиагруппа «Антенна»  

Черкаські чиновники не знають Правил дорожнього руху

“Антена“# 21, 03.06.2009

З 1 червня на перехресті вул. Гагаріна та Сержанта Смирнова головною мала б вважатися вул. Гагаріна. Про зміну основного напряму ще 26-го травня було повідомлено на офіційному Інтернет-сайті міської ради. Проте наші журналісти, які побували на перехресті, не побачили там жодних змін.

Та зміна все ж буде, але згодом, буквально через кілька днів. Про це повідомив начальник управління вуличної інфраструктури міськвиконкому Олексій Леонов. На наше запитання, чому ж і досі немає жодних попереджувальних табличок, як це передбачено Правилами дорожнього руху, пан Олексій відповів коротко й зрозуміло: «Краще читайте правила».

Спеціально для начальника вуличної інфраструктури міськвиконкому журналісти «Антени» ще раз прочитали Правила дорожнього руху. Там чорним по білому написано: «Попереджувальний знак 7.20 вказує дату, з якої набувають чинності вимоги дорожнього знака. Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того, як почав діяти знак».

Проте вже озброєні знаннями журналісти як і раніш не в змозі зрозуміти такої недбалості деяких посадовців, бездіяльність яких може призвести до трагедії.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 03.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 505 хитов: 20712
вчера: 762/38381
время генерации: 0.058199882507324; SQL запросов: 11