Медиагруппа «Антенна»  

Президент оптимістично дивиться на перспективи реалізації проекту «Євро-2012»

Президент України Віктор Ющенко оптимістично дивиться на перспективи реалізації проекту проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, який для України став гарною нагодою провести модернізацію відповідної інфраструктури та хорошим приводом порозумітися на знаковій для нації події всередині політичної центральної та місцевої еліти. «У наших руках повинна бути перемога, запасного варіанту немає», — сказав Віктор Ющенко про підготовку України до «Євро-2012» під час ознайомлення зі станом будівництва львівського футбольного стадіону.

Глава держави також наголосив, що тримає під контролем підготовку України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Саме із цією метою цього тижня Президент України розпочав низку зустрічей, під час яких з кожним приймаючим «Євро-2012» містом буде проведено окрему консультацію щодо нагальних питань підготовки до чемпіонату. На зустрічах формуватиметься перелік об’єктів, режим їх фінансування тощо.

Зокрема, 27 травня Глава держави провів зустріч з головою Харківської обласної державної адміністрації Арсеном Аваковим та харківським міським головою Михайлом Добкіним. Також цього дня Віктор Ющенко обговорив питання підготовки до «Євро-2012» із міністром України з питань сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком.

28 травня Віктор Ющенко здійснив робочу поїздку до Львівської області, де провів нараду у штабі будівництва львівського стадіону, в якій взяли участь Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник, голова Львівської ОДА Микола Кміть, заступник Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Карандєєв, голова львівської облради Мирослав Сеник, львівський міський голова Андрій Садовий та ін.

Вже наступного тижня буде проведено засідання Координаційної ради з підготовки до «Євро-2012», куди будуть запрошені мери міст, які прийматимуть чемпіонат, голови відповідних обласних державних адміністрацій та уряд. Планується, що на засіданні базові домовленості мають бути закріплені на формальному рівні.

Прес-реліз Прес-служби Президента України за підсумками тижня

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 03.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 508 хитов: 20979
вчера: 762/38381
время генерации: 0.049507856369019; SQL запросов: 11