Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Черевко наголошує на необхідності прийняття нової редакції Конституції

Нова редакція Конституції України, яку Президент Віктор Ющенко 31 березня 2009 року подав на розгляд у Верховну Раду, могла б розв’язати багато проблем, що існують у вищих ешелонах влади. Про це говорив на прес-конференції голова облдержадміністрації Олександр Черевко.

Він не підтримує ідею Партії регіонів та Блоку Юлії Тимошенко про обрання Президента у парламенті.

— Сьогодні втрачено народовладдя, — констатував Олександр Володимирович. — На моє переконання, обирати Президента повинен тільки народ. Українському народові «кіт у мішку» не потрібен!

Губернатор підтримав ініціативу Президента України про запровадження двопалатного парламенту. За його словами, така форма державного устрою вже давно і ефективно функціонує в багатьох європейських країнах.

— Новий парламент передбачатиме нижню та верхню палати. Нижня палата складатиметься з політичних партій і матиме право формувати уряд та призначати Прем’єр-міністра, приймати бюджет. Цих депутатів слід обирати за відкритими списками, і вони мають бути позбавлені депутатської недоторканності. Верхня палата складатиметься з представників територій, які захищатимуть інтереси своїх громад. Сприятиме в цьому адміністративна реформа. Верхня палата функціонуватиме незалежно від процесів, що відбуватимуться у нижній палаті, і дозволить стабільно працювати основним державним інститутам — Національному банку, Фонду держмайна, Службі безпеки, антимонопольному комітету тощо, — розповів голова облдержадміністрації.

Олександр Черевко переконаний, що запровадження двопалатного парламенту реально поліпшить ситуацію в Україні. Це, на його думку, реальний шлях виходу з кризи.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 03.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 505 хитов: 20843
вчера: 762/38381
время генерации: 0.049530982971191; SQL запросов: 11