Медиагруппа «Антенна»  

У Каневі підпалили пам’ятник Леніну

Євген БРУСЛИНОВСЬКИЙ, «Дніпрова зірка»# 21, 03.06.2009

У ніч з 30 травня на 1 червня 2009 р. на Соборній площі в Каневі невідомі вчинили підпал пам’ятника В.І.Леніну.

Пам’ятник обгорів переважно спереду. Для підпалу були використані старий одяг, смола, солярка та мотуззя, яким зловмисники обв’язали просочений пальним мотлох. Від нього спершу зайнялася фарба, якою був вкритий пам’ятник, а потім і матеріал, з якого він був виготовлений.

Працівники комунальної служби міста обстежили пам’ятник і з’ясували, що матеріал сильно обгорів, а в деяких місцях прогорів наскрізь, так що стало видно каркас із металевих труб. Шар кіптяви і сажі місцями сягав 2 см.

На думку мера Василя Коломійця та головного архітектора Ігоря Ренькаса, косметичним ремонтом тут не обійтися. Потрібна повна реставрація статуї В.І.Леніна. Однак остаточне рішення буде прийняте після висновків комісії міськвиконкому. Адже це, насамперед, фінансові витрати, а коштів у міському бюджеті обмаль.

Між іншим, місяць тому цей пам’ятник був відремонтований коштом канівської громади. Тоді добровольці зібрали 15 тис. грн. Роботи виконувала канівська фірма «Інтербуд».

Порадившись, владці вирішили поки що відчистити пам’ятник від сажі й закрити його або брезентом, або повністю оббити постамент дошками. А далі — як вирішить комісія.


Джерело: Євген Бруслиновський Дніпрова зірка
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 03.06.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 214 хитов: 3082
вчера: 653/28380
время генерации: 0.016175985336304; SQL запросов: 11