Медиагруппа «Антенна»  

Наслідки надзвичайної ситуації на Золотоніщині буде ліквідовано до кінця травня

2 травня в районі села Чехівка Чорнобаївського району в річці Золотоношка на ділянці до 9 км працівники Державної екологічної інспекції в Черкаській області встановили факт масової загибелі риби. За висновками фахівців, до водойми потрапили неочищені стічні води із очисних споруд міста Золотоноша. Унаслідок цього води річок Суха Згарь, Золотоношка, придамбового каналу та акваторії Кременчуцького водосховища, прилеглого до Чехівської насосної станції, були забруднені.

У районі забруднення річок працювала оперативна група, до складу якої увійшли представники Державної екологічної інспекції в Черкаській області, співробітники Головного управління МНС України в області і Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Черкаської облдержадміністрації. Лабораторні дослідження води із зазначених водойм на наявність у ній шкідливих речовин показали, що вміст кисню у воді значно менший від мінімально допустимої норми.

Унаслідок цього у водоймах загинула риба, завдано значних збитків рибному господарству.

Комісією з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації забруднення річок кваліфікується як надзвичайна ситуація.

У дорученні голови облдержадміністрації передбачено ряд заходів для поліпшення екологічного стану річок Золотоніщини.

Як зазначає заступник голови облдержадміністрації Василь Корнієнко, наслідки надзвичайної ситуації будуть ліквідовані до кінця травня.

За цей період буде виловлено та утилізовано загиблу рибу, а річку Золотоношка промито водами Кременчуцького водосховища. У той же час ведуться роботи по негайному припиненню подальшого забруднення річок.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 18, 13.05.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12798
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0079319477081299; SQL запросов: 11