Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Черевко: «Криза показує, де є найбільші проблеми»

Поки не буде прийнято змін до Конституції, запропонованих Президентом України Віктором Ющенком, — у суспільстві мало що зміниться, — вважає Олександр Черевко. За його словами, Україна стала на шлях демократії, але ще її не добудувала, і зараз у державі встановився партійно-олігархічний устрій.

— У демократичному суспільстві людей не повинно турбувати, хто в країні міністр, а хто — прем’єр-міністр. Повинні бути законодавчі важелі впливу, структура демократичного суспільства має бути чітко вибудована. Тоді не будуть кивати на персоналії, — каже Олександр Володимирович. — Нині говорять, що зміни не на часі. Спадає на думку таке порівняння: хворому погано, а лікар каже, що операція не на часі. Але ж треба ситуацію рятувати!

Навпаки, за словами Олександра Володимировича, криза показує, де є найбільші проблеми. В Україні нині начебто працюють Уряд, Президент, облдержадміністрації, місцеве самоврядування, проте так закладено в діючій Конституції, що ця праця незбалансована і результат не задовольняє нікого.

На його думку, шляхи подолання кризи є, але це слід робити не словами, а справами, і не «на телебачення», а в професійному колі.

— Поки нема політичної стабільності, кризу не подолати. Приміром, ми всі сподіваємося на кредити Міжнародного валютного фонду. У той час, як 92 мільярди гривень своїх заощаджень приватні та юридичні особи забрали з вітчизняних банків. Лише Черкащині за останні місяці люди зняли з банківських рахунків майже 500 мільйонів гривень. А ці гроші могли б бути використаними для кредитування розвитку виробництва.

Природа кризи в Україні своєрідна. Якщо в США спостерігається закредитованість, то українська економіка недокредитована. Вітчизняні виробники нарікають на відсутність кредитів на сезонні розриви, на поповнення обігових коштів, довгострокових кредитів. Якщо в країні буде економічна і політична стабільність, спокій, довіра до влади і банківської системи — громадяни покладуть гроші в банки, а значить, з’являться ресурси для кредитування і по суті для подальшого подолання кризи, — переконаний Олександр Черевко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 29.04.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 13656
вчера: 782/39092
время генерации: 0.032696962356567; SQL запросов: 11