Медиагруппа «Антенна»  

Голова ода високо оцінив фільм «Тарас Бульба»

Минулого тижня голова облдержадміністрації Олександр Черевко та його заступники відвідали кінопалац «Салют» у Черкасах, де переглянули фільм відомого режисера Володимира Бортка «Тарас Бульба».

Ідея перегляду фільму виникла у зв’язку з відзначенням святкування 200-ї річниці з дня народження Миколи Гоголя.

Голова облдержадміністрації Олександр Черевко високо оцінив професійну майстерність кінорежисера та акторів, а також безсмертних гоголівських героїв:

— Не пам’ятаю, щоб якийсь фільм мене так сильно вразив, — сказав він після завершення сеансу.

На думку губернатора, якомога більше людей мають подивитися «Тараса Бульбу».

— Упродовж усього фільму, — говорить Олександр Володимирович, — боліла душа за Україну. У «Тарасі Бульбі» — весь трагізм долі українського народу, наша складна історія. І сьогодні проблеми, що турбували гоголівських героїв, — проблеми вибору, зради, принциповості — є актуальними. Фільм пробуджує патріотичні почуття, показує, що треба не розмінюватися на дрібниці. Гадаю, його слід обговорити і в студентських, і в шкільних колах.

Екранізація «Тараса Бульби» вкотре підкреслила велич Миколи Гоголя та його творів. І не варто сперечатися, український це письменник чи російський, переконаний Олександр Черевко.

— Микола Гоголь — світовий класик, а для мистецтва нема кордонів. Проте ніхто не заперечуватиме, що він має пряму причетність до України, бо тут народився і виріс, і кращі свої твори присвятив їй. Залишив Микола Васильович слід і на Черкащині. У Прохорівці Канівського району, на Михайловій горі є сосна Миколи Гоголя. За свідченнями краєзнавців, саме там колись була дерев’яна церква, яку Гоголь змалював у повісті «Вій». Я гадаю, що не варто безцінний творчий спадок Миколи Гоголя розмінювати на дешеву політику. Політики зміняться, а Гоголь та його твори житимуть вічно.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 15.04.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 68 хитов: 917
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0082950592041016; SQL запросов: 11