Медиагруппа «Антенна»  

Пенсії в області виплачуватимуться своєчасно

Голова облдержадміністрації Олександр Черевко зустрівся з Головою Пенсійного фонду України Олексієм Зарудним, який був на Черкащині з робочим візитом. За словами Олексія Зарудного, Черкащина перевиконує план по збору коштів до Пенсійного фонду.

Це свідчить про те, що в області працюють підприємства, і люди отримують заробітну плату. За даними статистики, за три місяці нинішнього року план надходження коштів до обласного пенсійного бюджету виконано на 107,6%. Коштів зібрано на 21,8 млн. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Губернатор має оптимістичні прогнози на майбутнє, оскільки, за останніми даними, агропромисловий комплекс області дав великі прибутки.

«Перспективи в області хороші. За словами першого заступника міністра аграрної політики Юрія Лузана, аграрії області отримали прибутків більше ніж на мільярд гривень, тоді як минулого року прибутки складали 512 мільйонів гривень. Рентабельність агропромислового комплексу області становить 27%, тоді як по Україні –— у середньому 13%. Тому Черкащина у своїй господарській діяльності робитиме акцент на агропромисловому виробництві та переробній промисловості», — говорить Олександр Володимирович.

Начальник управління Пенсійного фонду в області Володимир Багрійчук зазначив, що налагоджена тісна співпраця між управлінням Пенсійного фонду та облдержадміністрацією, органами прокуратури, податковими органами. Питання пенсійного забезпечення громадян розглядається щопонеділка на координаційній нараді за участю всіх керівників обласного рівня. Перший заступник голови облдержадміністрації Петро Гаман щовівторка проводить наради з моніторингу соціально-економічної ситуації в області, в тому числі щодо виплати заробітної плати, ринку праці, пенсій. Розглядаються ці питання і на колегіях облдержадміністрації. «Нинішня ситуація потребує постійного контролю», — переконаний Олександр Володимирович.

Губернатора турбують неплатежі до Пенсійного фонду. «До роботи з боржниками ми залучаємо прокуратуру, обласні контролюючі органи. Проте ряд великих підприємств мають борги, і керівники цих підприємств шукають шляхів уникнути відповідальності», — говорить Олександр Черевко.

За словами Олексія Зарудного, справжньою проблемою для Пенсійного фонду є «неофіційна» заробітна плата, банкрутство підприємств, спад виробництва. Голова Пенсійного фонду зазначив, що ситуація з банківською системою нині стабілізувалася, і всі пенсіонери, що обслуговуються через банки, отримують пенсії безперебійно. Таким чином, Пенсійний фонд підтримує банківську систему. Олексій Зарудний поінформував керівництво області про можливі зміни у пенсійному законодавстві. Він переконаний, що в Пенсійному фонді достатньо коштів, аби своєчасно виплачувати пенсії. Крім того, незважаючи на кризу, очікується підняття розміру пенсій: з 1 липня — на 14 грн. 20 коп, а з 1 жовтня — на 28 грн. 40 коп.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
зі ЗМІ управління у справах преси та інформації
Головного управління з питань внутрішньої політики
облдержадміністрації
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 15.04.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 530 хитов: 16992
вчера: 728/20732
время генерации: 0.022595882415771; SQL запросов: 11