Медиагруппа «Антенна»  
Стрижак попал"под колпак"

Как стало известно редакции, народный депутат от СПУ Тарасов в конце февраля нынешнего года обратился в Генеральную прокуратуру Украины с депутатским запросом относительно коррупционных деяний должностных лиц Черкасского горисполкома, а именно вице-мэра Черкасс Николая Стрижака.

"В марте 2006 года, — сообщает нардеп Генпрокуратуре, — Стрижак… предоставил земельные участки в аренду сроком на 49 лет частным предприятиям, которые, по имеющейся информации, принадлежат членам его семьи и близким родственникам". »»»

#12, 28.03.2007
БОБІК ЗДОХ

Біля черкаської мерії з`явився "Порше", який належить злісному неплатнику за комунальні послуги?

Ситуація в місті стає дедалі гіршою, а чиновники та депутати живуть дедалі краще. Кажуть, що на народні гроші. Цікаво, звідки у народу такі гроші, щоб купувати своїм слугам та обранцям такі машини, які щоденно стоять під владними установами міста? Адже давно відома приказка, що чим бідніша країна, тим дорожчі автівки можновладців… »»»

Іван ПРИХОДЬКО#12, 28.03.2007
Міськком СПУ не буде підписувати угоду про співпрацю з регіоналами і комуністами

Соціалісти в Черкаській міськраді не підписуватимуть угоду про співпрацю з регіоналами. Таке рішення було ухвалене вчора на засіданні бюро міськкому СПУ.

Черкаські соціалісти, проаналізувавши хід засідань сесій міськради, дійшли висновку, що депутати від "Партії регіонів" і БЮТ створили в міськраді таємну коаліцію, діяльність якої спрямована на зриви сесій і лобіювання інтересів бізнесових структур. Про це повідомив перший секретар Черкаського міськкому СПУ Олександр Радуцький. »»»

#12, 28.03.2007
Афера под патронатом губернатора и главы облсовета?

В марте минувшего года на Черкасщине стартовала Всеукраинская акция "Нет - омеле! Нет - паразитам!" Инициировал эту якобы тотальную войну паразитам губернатор Черкасщины Александр Черевко. Акцию тут же распиарили пресс-служба облгосадминистрации и некоторые СМИ.

Старт был помпезным. На месте вырубки первого дерева, которое спилил лично губернатор, устроили митинг с участием множества областных чиновников и нескольких сотен представителей общественности. Мы тогда в редакции посмеялись, мол, скоро начальство начнет делать себе пиар на прополке амброзии и белены. Ну нет

у власти других, более важных дел?! А зря! По прошествии времени стало очевидным, что акция эта не такая уж и смешная. Тут у власти, очевидно, как говаривал Жеглов, любовь "с интересом". »»»

#12, 28.03.2007
Наша землячка стала народним депутатом України

Днями на сайті Центрвиборчкому з'явилася інформація про те, що Верховна Рада України Постановою від 15 березня 2007 року №740-V достроково припинила повноваження народного депутата України В. А. Бондика, обраного 26 березня 2006 року в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від "Партії регіонів", який подав заяву про складення ним депутатських повноважень.

Враховуючи це, комісія визнала обраною народним депутатом України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі Наталію Арсентіївну Горбенко »»»

#12, 28.03.2007
Справа навіть не в землі, а в нахабній корупції

Порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем співробітниками Корсунь-Шевченківського районного відділу земельних ресурсів, які незаконно надали в приватну власність 31,7534 га землі на березі річки Рось.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Володимир Яременко, працівники відділу земельних ресурсів у липні 2006 року видали державні акти на право приватної власності на землю, яка не підлягає приватизації. »»»

#12, 28.03.2007
ЧЕРКАСЬКІ КАТУВАЛЬНИКИ ЗАТРИМАНІ ПРАЦІВНИКАМИ УБОЗ

Не встигли черкащани забути часи поділу "бригадами" міста на сфери впливу, катування конкурентів та підпали, як все це знову стало актуальним. Працівниками УБОЗ УМВС України в Черкаській області нещодавно припинено організовану злочинну діяльність угрупування в складі семи чоловіків. "Бригада" виконувала замовлення на залякування та усунення конкурентів, примусове повернення боргів та надавала інші послуги кримінального забарвлення. Зараз таких в кримінальних колах називають "танкісти". »»»

Анжела ІВАНОВА#12, 28.03.2007
Про парки, попів та березовий сік зі свінцем

Про деякі вельмі цікаві екологічні проблеми міста розповів під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі реформ начальник відділу екології та раціонального природокористування Черкаського міськвиконкому Володимир Абраменко.

За його словами, черкаські екологи дуже стурбовані станом грунтів, у більшості з яких виявлені важкі метали, що, відповідно, "збагачують" кору, сік, цвіт та листя дерев. Тому найближчим часом у Черкасах на березах з`являться інформаційні плакати. Вони попереджатимуть черкасців про загрозу отруєння березовим соком та про наслідки потрапляння в організм людини разом із соком цинку, свинцю, міді та кадмію з забруднених грунтів. »»»

#12, 28.03.2007
Нові рахунки — за новими тарифами

16 лютого сесія міської ради затвердила рішення про зниження тарифів на комунальні послуги в 1,5 рази, а саме на послуги, які надають РЕУ, та за опалення в будинках, які обслуговує "Черкаситеплокомуненерго". Нові тарифи введені в дію з дня прийняття рішення. »»»

#12, 28.03.2007
Вже у квітні над Черкасами кружлятимуть літаки?

Такою приємною новиною дещо спантеличила нас міська влада. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, аеропорт зараз проходить сертифікацію, на проведення якої витрачено із обласного, міського бюджетів та із доходів самого підприємства близько 400 тис. грн. Але чи не менше коштів потрібно ще, аби налагодити його нормальну роботу. Наприклад, необхідно відновити вогні злітно-посадочної смуги. »»»

#12, 28.03.2007
Прокуратура знайшла винуватців витоку нафтопродуктів у Дніпро

За інформацією пресс-служби обласної прокуратури, це службові особи ПП "Ітака", яке орендувало у 2-го експедиційного загону підводних гідротехнічних робіт земснаряд, що спричинив виток нафто-продуктів у Дніпро.

За словами начальника відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства Юрія Юрченка, у результаті аварії близько 65 літрів нафтопродуктів витекло у Дніпро. »»»

#12, 28.03.2007
Не знаешь новых правил — суши весла

По сообщению старшего инженера-инспектора Черкасского участка Регистра Судоходства Украины Владимира Владимирова, с апреля 2007 года начинается техосмотр судов малого класса (длиной до 24 метров) независимо от мощности двигателя и предназначения (кроме спортивных и военных, которые находятся на причалах и базах отдыха области). »»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#12, 28.03.2007
За схиляння дітей до жебрацтва доведеться відповідати

Прокуратура Придніпровського району м. Черкаси порушила кримінальну справу відносно 38-річної жительки села Вергуни, яка залучила до жебрацтва 15-річну односельчанку та свого сина 2006 року народження.

Під час рейду по виявленню дітей-жебраків у районі Центрального ринку було затримано 15-річну жительку села Вергуни Черкаського району, яка жебракувала з немовлям. Та пояснила, що дитину вона взяла в односельчанки. »»»

Сніжана ЛИСЕНКО #12, 28.03.2007
Заступник міністра привіз нового ректора пожежного інституту

Наприкінці минулого тижня на Черкащині із робочим візитом перебував заступник міністра Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Валерій Ананійович Бевз. Він познайомив особовий та професорсько-викладацький склад Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля з новим керівником. »»»

#12, 28.03.2007
Самбисты не остались без наград
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#12, 28.03.2007Спорт
В Суперлиге — двоевластие
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#12, 28.03.2007Спорт
Кипят футбольные страсти
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#12, 28.03.2007Спорт
Ще одна жертва згубної пристрасті
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#12, 28.03.2007Пригоди
Страшне лихо
»»»

Віта Кириченко#12, 28.03.2007Пригоди
У Вознесенському загинула дівчинка
»»»

Віта Кириченко#12, 28.03.2007Пригоди
Смерть під автомобілем
»»»

Віта Кириченко#12, 28.03.2007Пригоди
Тиждень необачних дій
»»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#12, 28.03.2007Пригоди
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#12, 28.03.2007
Такжe читайте в номере: :::: У СВІЖОМУ ЧИСЛІ, ЩО НАДІЙШОВ У ПРОДАЖ 21 БЕРЕЗНЯ // АФЕРА ПОД ПАТРОНАТОМ ГУБЕРНАТОРА И ГЛАВЫ ОБЛСОВЕТА. // ЯК ЗАОЩАДИТИ НА ПЛАТІ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ КУПИТИ «ПОРШЕ». // ЧИ КРУЖЛЯТИМУТЬ НАД ЧЕРКАСАМИ ЛІТАКИ? // У ЧЕРКАСАХ ЗАТРИМАЛІ БРИГАДУ «ТАНКІСТІВ», ЯКІ ЗАЛЯКУВАЛИ БІЗНЕСМЕНІВ // ПРОКУРАТУРА ЗНАЙШЛА ВИННИХ У ВИТОКУ НАФТОПРОДУКТІВ У ДНІПРО // ТОП-СТАТЬЯ С ПРАВДИВОЙ НЕЦЕНЗУРЩИНОЙ ОТ ТАТЬЯНЫ КОРОБОВОЙ // В КИТАЕ СВИЬЯ УСЫНОВИЛА ТИГРЯТ // ДЕПУТАТЫ ЛЮБЯТ BENTLEY, А ОЛИГАРХИ - ROLLS-ROYCE // В 7 ЛЕТ ВЕСИТЬ 200 КИЛОГРАММОВ? ЭТО ВОЗМОЖНО ТОЛЬКО В АМЕРИКЕ! // ГОСТРИЙ ПЕРЕЦЬ ВІЗЬМУТЬ У СОЮЗНИКИ ЛІКАРІ-ОНКОЛОГИ // МОЖНО ЛИ РАСТОРГНУТЬ КРЕДИТНЫЙ ДОГОВОР? КАК ЭТО СДЕЛАТЬ С НАИМЕНЬШЕЙ «КРОВЬЮ»? // А КАКОЙ У ВАШЕГО ОРГАНИЗМА КИСЛОТНО-ЩЕЛОЧНОЙ БАЛАНС? // ВЫ СОБИРАЕТЕСЬ ПОКУПАТЬ АВТОМОБИЛЬ Б/У? ПРОДОЛЖЕНИЕ ТЕМЫ... // ОТЛИЧНИК? ЭТО ЛЕЧИТСЯ! // О ЧЕМ НЕ МОГУТ РАССКАЗАТЬ НАШИ ПИТОМЦЫ. // ХОТИТЕ НАЧАТЬ НОВУЮ ЖИЗНЬ? СТРИГИТЕСЬ НАГОЛО! // ТЕСТ НЕДЕЛИ: проверь себя на умение радоваться // »»»

#12, 28.03.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№12, 28.03.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 79 хитов: 427
вчера: 867/22673
время генерации: 0.39944100379944; SQL запросов: 12