Медиагруппа «Антенна»  

НЕЛЮДИ

В. МИКОЛЕНКО# 14, 15.04.2009

Сьогодні я хочу започаткувати в газеті «Антенна» нову рубрику — «Ганьба Черкас!» (чи аналог) і зупинитися на галузі «культура».

Запрошую всіх жителів та фахівців м.Черкаси, яким не байдужі історична спадщина, нинішня ситуація та майбутнє міста, доля та умови проживання людей, до обговорення ситуації в місті в інших галузях : охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, земельних відносин та архітектури, теплоенергетики, фізичного виховання та спорту, освіти та дошкільного виховання, роботи державних та правоохоронних органів, позиції місцевих ЗМІ щодо захисту інтересів громади.

Історики свідчать, що одним із найперших документів, який видав Богдан Хмельницький відразу ж після поразки українського війська у війні з поляками 1648–1652 років, був універсал про... організацію шкіл по підготовці кобзарів. Більше того, ці прообрази нинішніх дитячих музичних шкіл гетьман України взяв під особисту опіку.

Учителями там працювали козаки, які через старість або поранення вже не могли тримати зброю в руках.

На уроках, які проводились індивідуально, учні вивчали не лише нотну грамоту і співи, але їм розповідали і про героїчні події, оспівані у піснях, про героїв, їхні подвиги та про силу пісні, силу рідної мелодії, яка часто робила більший вклад у перемогу над ворогом, чим сама зброя.

Радянська влада теж із перших днів після Жовтневої революції продовжила розпочату попередниками культурну революцію, направлену на виховання нового типу людини — культурної, високоосвіченої, інтелігентної. Із цією метою був відкритий безплатний доступ до світових скарбів мистецтв, масово почали будуватися консерваторії,театри, концертні зали, музеї, музичні навчальні заклади, фабрики музичних інструментів, всіляку підтримку від влади отримували самодіяльні колективи на кожному підприємстві, в кожному колгоспі.

Навіть під час фашистської окупації німці в місті в першу чергу відкрили школи, бібліотеки, церкви та музеї, вчителів забезпечили харчами, паливом, а зарплату встановили на рівні висококваліфікованих спеціалістів. Навіть вороги розуміли — з дебілами та неуками державу не збудуєш. Навіть фашисти ворожому для себе народу допомагали підтримувати загальнолюдські цінності: освіченість, культуру, християнську мораль.

Інше ставлення до черкащан, а, отже, і до всіх українців та України як держави у міського голови С.Одарича.

Саме з його приходом до влади розпочалося систематичне знищення того надбання, яке було здобуте попередньою владою протягом багатьох поколінь.

І перші рішення, прийняті за вказівкою С.Одарича з метою знищення українців як культурної нації, були спрямовані на ліквідацію дитячих музичних шкіл.

Під яким лише «соусом» не намагалися чиновники з команди С.Одарича закрити та продати дитячі музичні школи — і під гаслом «оптимізації», і різного типу «поліпшення», і будівництва «Академії мистецтв», і в зв’язку з боротьбою з економічною кризою... Але мета була одна — тотальна дебілізація населення, знищення культурної людини як опонента.

Про бездарність та бездуховність міського голови та його прихвоснів свідчать їхні рішення щодо підвищення плати за навчання дітей в школах естетичного виховання на тлі масового безробіття батьків, що веде до знищення всієї системи культурного та естетичного виховання молоді — майбутнього нації.

Саме в Черкасах, як ніде більше, нелюдам руками С.Одарича та місцевих «свинопасів» вдається впроваджувати політику знищення України через знищення культурологічних, дошкільних закладів, закладів охорони здоров’я та комунальних підприємств. Ці нелюди хочуть перетворити нас у націю деградантів, які думають лише про шлунок, без честі та моралі, які не піднімають погляд вище свого пупа і не думають про завтрашній день... Із таким ставленням до культури як до категорії естетичного виховання громадян і культури як до синоніму вихованості, освіченості, порядності нашу Україну скоро можна буде перейменувати на країну Безкультурію.

Закриття дошкільних дитячих закладів естетичного виховання, спортивних секцій призводить до збільшення дитячої злочинності, росту наркоманії, дитячого алкоголізму з усіма негативними наслідками цих ганебних рішень міського голови та його прихвоснів.

І абсолютно природно, що чим складніше і тяжче жити батькам, тим сильніше вони хочуть захистити своїх дітей від небезпеки та бід, які їх чекають у все більш криміналізованому суспільстві, на вулиці. Такий захист вони бачать у зайнятості своїх дітей музикою, спортом. Але з кожним днем усе більше їх чекають двері з надписом: «Приватна власність» — казино або щось подібне...

Прикро, що за такі антигуманні, а часто і незаконні рішення стосовно погіршення умов культурного, естетичного та фізичного виховання голосують самі ж педагоги: М.Шкарабура, Л.Гафінова, О.Задорожня, Богданов, С.Саєнко — з подачі такого ж педагога М.Котка. «Малює» їм необхідні обгрунтування Наталія Джуган. Забезпечивши лише себе особисто та наближених до С.Одарича 100% зарплатою на рік, а особливо наближених — ще й 250% преміальних, ця дама, як липки, обідрала всі інші галузі: культуру, охорону здоров’я, освіту, дитячі дошкільні навчальні та лікувальні заклади... Виникає запитання: а чи залишилось у цієї людини щось від жінки, крім спідниці? Та й чи було?..

Яка ж ціна зради своїх виборців депутатами міської ради, керівниками партій, які бездумно підтримують започатковану в Черкасах командою київських ублюдків програму знищення культури України? Адже активну підтримку у знищенні культури нації С.Одарич отримує від керівника місцевого БЮТу В.Вишиваного та його однопартійців О.Журавльової, Ю.Оробця та інших, від представників Соцпартії С.Гури, О.Радуцького, В.Тихомирова, О.Задорожньої, від керівника партії Литвина С.Саєнка, від представника комуністів у міськвиконкомі Рибака, від представників пропрезидентської партії «Наша Україна» Н.Якименко, Л.Гафінової, яка, до речі, очолює обласний осередок Конгресу Українських Націоналістів. Хіба за таких лідерів тисячі членів КУНу відсиділи в тюрмах і таборах?

Тому я звертаюсь до вас, шановні українці — Україна в небезпеці! Вставайте з колін на боротьбу із засланими винищувачами України, на боротьбу із місцевими запроданцями–свинопасами заради збереження здобутків наших пращурів, заради збереження наших дітей та розбудови могутньої держави! А побудувати могутню державу може лише високоосвічене, культурне, фізично здорове молоде покоління!

Якщо ми не зробимо цього сьогодні, то завтра ходитимемо по щиколотки у використаних шприцах, шукаючи дітей та внуків серед наркоманів і повій. А наші батьки та бабусі будуть у муках помирати дома, бо ми не матимемо коштів на їхнє лікування у приватних лікарнях, проданих якимись стадниками, саєнками, задорожніми, джуганами, одаричами, маринкевичами, шкарабурами, журавльовими, вишиваними, рибаками, якименками та іншими нелюдами, які через свою нелюдську жадіб-ність проігнорували рішення Ватикану про те, що порушення фундаментальних законів людської природи, морально сумнівні експерименти, штучне доведення до зубожіння — це є смертний гріх перед людством. Так що Бог їм суддя.

А ми повинні своїми діями довести владі, що в нашому козацькому краї досить порядних, високодуховних, освічених патріотів свого міста і держави, які можуть і хочуть захистити дітей від цих нелюдів. Адже наша порядність найбільше лякає цих заїжджих винищувачів українців та місцевих запроданців, бо вони розуміють, що в суспільстві порядних людей їм місця немає.

Слава Україні!


В. МИКОЛЕНКО,
депутат Черкаської міської ради,

позапартійний, позафракційний,
активіст ГО «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 15.04.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12925
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0091750621795654; SQL запросов: 11