Медиагруппа «Антенна»  

ПІД П’ЯТОЮ БЕЗЗАКОННЯ

Сьогодні люди не вірять ані прокуратурі, ані судам, ані усій правоохоронній системі взагалі. Ми майже втратили віру у справедливість. Про це яскраво свідчать звернення громадян до нашої редакції.

Та й кому ж вірити, якщо навіть у прокуратурі і судах твориться корупційний шабаш судей-посівальників, прокурорів, які раптом прямо у судовому засіданні починають виконувати функції адвокатів. Ось одна з історій, розказаних нашими дописувачами.

Майже рік тому, 4 квітня 2008 року, в Корсунь-Шевченковому стався злочин. Циган К. побився з місцевим жителем і добряче відгамселив його. Останній був доставлений у районну лікарню каретою «швидкої допомоги» і там помер від тяжких тілесних ушкоджень. Щоправда, як розповідає його дочка, спочатку чоловік з 15.30 до 3 годин ночі пролежав у приймальному відділенні на підлозі на ношах. І тільки потім його перенесли до палати і поставили крапельницю. 5 квітня о 12 годині чоловік, не приходячи до тями, помер.

Судмедексперт виявив у нього: перелом правої плечової кістки у верхній третині, крововилив у ділянку правого плечового суглоба, крововиливи у тканину яєчок, між оболонки яєчок та в калитку, перелом правого верхнього ріжка щитовидного хряща, черепно-мозкову травму із крововиливами під м’які покриви голови, переломи кісток черепа, крововиливи під тверду та м’які оболонки головного мозку та розриви правої долі печінки.

У ході слідства К. зізнався, що жорстоким побиттям заподіяв смерть людині. Після закінчення слідства кримінальна справа була направлена до місцевого районного суду.

«І от в суді, після появи у К. адвоката, — пише в листі до редакції дочка покійного О.Шапошникова, — підсудний свою провину у нанесенні умисних тілесних ушкоджень моєму батьку, які викликали його загибель, вже чомусь не визнав. Прокурор у судовому засіданні з невідомих мені причин змінив обвинувачення К. із ч.2 ст. 121 КК України (передбачає покарання від 7 до 10 років позбавлення волі) на вбивство через необережність, покарання за яке передбачено ч. 1 ст.119 КК України (від 3 до 5 років ув’язнення), яке грунтується лише на непослідовних, суперечливих, ніякими матеріалами справи не підтверджених поясненнях підсудного та його близьких родичів, які, звичайно ж, є зацікавленими особами, а також, що найголовніше для підсудного, ця стаття підпадає під дію Закону України «Про амністію». У судовій постанові до того ж йшла мова про вбивство не мого батька, а іншої особи, прізвище якої зазначено «С...кий В.В.».

Власно, цікавий сам факт різкого пом’якшення обвинувачення прокурором у судовому засіданні. Можливо, таке й буває, але, мабуть, при досить вагомих обставинах... Які ж «обставини» у даному випадку спонукали прокурора виступати у ролі захисника?..

«Самотужки протистояти беззаконню я не маю змоги, як не можу і в повній мірі захистити свої інтереси,бо не маю ані відповідної освіти, ані коштів на запрошення професійного адвоката», — завершує свого листа О. Шапошникова.

Ось така, на жаль типова, історія про повну безпорадність безправної людини в державі, яка називає себе правовою.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 18.03.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5209
вчера: 205/28525
время генерации: 0.077647924423218; SQL запросов: 11