Медиагруппа «Антенна»  

«Нашоукраїнці» Черкащини поповнюють свої лави

Руйнівні процеси, які останнім часом відбуваються в партії Народного Союзу «Наша Україна», не зачепили Черкаську регіональну організацію «Нашої України». Навпаки, протягом року до числа «нашоукраїнців» області долучилися ще 477 чоловік, довівши загальне число партійців до 12761. При цьому, в області діють 526 первинних партійних організацій: практично у 80% населених пунктів Черкащини.

На жаль, у верхніх ешелонах партії відбуваються деструктивні процеси, що підривають авторитет партійної організації в цілому. На цьому, зокрема, акцентували увагу делегати, що прибули на звітно-виборну конференцію Черкаської регіональної організації Народного Союзу «Наша Україна», яка відбулася наприкінці минулого тижня. А власне в ході партійної конференції всі вони підтвердили структурну та організаційну міцність своїх партійних осередків.

Із доповіддю про роботу партійної організації виступив голова Черкаської регіональної організації Народного Союзу «Наша Україна» Олександр Черевко. Зусиллями обласної влади, яку він очолює, перебуваючи на посаді голови облдержадміністрації, вдалося вивести Черкащину в число передовиків по більшості економічних показників, перш за все сільськогосподарського та промислового виробництва. Багато бюджетних коштів пішло на розвиток історико-культурної спадщини Черкаського краю та на інфраструктуру населених пунктів. За минулих кілька років Черкащина набула кращих у державі темпів економічного розвитку і залишається доволі прогнозованою у своєму подальшому поступі.

На жаль, нинішній рік принесе ряд випробувань. Важко буде виконати завдання по наповненню державного бюджету. Турбують інфляційні процеси та зниження соціальних стандартів життя людей. Проте, за словами Олександра Черевка, обласна влада виробляє власну стратегію в умовах кризи. Він закликає всіх об’єднатися заради спасіння власного товаровиробника. Очільник області вважає, що необхідно зменшити тиск на місцевих підприємців з боку контролюючих органів. Обласна влада разом із представниками бізнесових кіл області шукає можливості, як допомогти діючим підприємствам та зберегти робочі місця для великої кількості працюючих на них черкащан. В області розробляються проекти енергозбереження та інвестиційні проекти за участю як зарубіжних, так і вітчизняних інвесторів. У травні в Черкасах відбудеться міжнародний інвестиційний форум.

Як керівник регіональної організації Народного союзу «Наша Україна», Олександр Черевко ініціював звернення від імені членів партії до фракції «Нашої України» у Верховній Раді про вирішення найболючіших для області проблем.

«Навесні депутати Верховної Ради вноситимуть поправки до Державного бюджету. Ми вимагаємо, щоб у бюджеті було заплановано добудову обласної дитячої лікарні, реконструкцію мосту через Дніпро, газифікацію сіл області, фінансування Державної програми «Золота підкова Черкащини», а саме реконструкцію музейного комплексу Т.Г. Шевченка в Каневі, добудову об’єктів у Чигирині», –– озвучив Олександр Черевко вимоги однопартійців.

Голова Черкаської регіональної організації розповів про своє бачення подальшого розвитку політичної ситуації. На його думку, основне, чого варто домагатися «нашоукраїнцям», –– це скасування так званої «політичної реформи 2004 року», яка, зокрема, обмежила Президента України у повноваженнях. Також необхідно продовжити боротьбу за скасування депутатської недоторканності та принципу формування парламенту за партійними списками, а заодно варто зменшити кількість депутатів у парламенті числом до 225. Олександр Черевко висловився за прийняття реального державного бюджету та за незалежність Національного банку України, а також щодо реформ, які б зміцнили місцеве самоврядування.

Олександр Черевко переконаний, що порятунок України – у сильній президентській владі, оскільки саме в кризових умовах влада повинна зосереджуватися в одних руках.

Делегати партійної конференції у своїх виступах наголошували, що «Наша Україна» залишається на позиціях сили, здатної відстоювати обраний шлях розвитку та національні інтереси України як незалежної європейської держави. Ними було дано високу оцінку політичній та господарській діяльності очільника обласного осередку партії та голови облдержадміністрації Олександра Черевка, якого і було одноголосно переобрано головою черкаської регіональної організації Народного Союзу «Наша Україна». Водночас заново обрано було і всі представницькі та контролюючі органи партійної організації.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 18.03.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 601 хитов: 25885
вчера: 634/35795
время генерации: 0.009289026260376; SQL запросов: 11