Медиагруппа «Антенна»  

В Умані громадські організації та політичні партії поставили владі ультиматум

Минулого четверга, 12 березня, в Умані відбувся «круглий стіл» представників політичних партій та громадських організацій Уманського та інших районів області, Черкас і Вінниці, присвячений обговоренню політичної ситуації в країні та необхідності певних політичних та конституційних змін. У «круглому столі» взяли активну участь і представники всеукраїнського громадського об’єднання «Народний фронт». Були на заході і жваво обговорювали наболілі питання представники часом зовсім протилежних ідеологічних сил, місцеві підприємці.

Усі присутні практично одноголосно висловили думку, що нині в країні наявна системна політична криза, головний чинник якої — існуюча пропорційна система виборів. Тому і була спільно вироблена та внесена низка доволі жорстких вимог і підписано звернення до президента, прем’єра та голови Верховної Ради. Незважаючи на жорсткі формулювання звернення разом підписали представники Народної партії, СПУ, ВГО «Свобода», «Нашої України», Спілки радянських офіцерів, інших політичних партій, «Народного фронту», громадські діячі і підприємці, зокрема голова Спілки автовласників, та інші. Отже, ми наводимо цей документ без скорочень, бо він заслуговує на увагу і, можливо, буде підтриманий іншими регіонами області та України.

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, учасники конференції у м.Умань від 12.03.2009 р., представники громадських організацій Умані, Вінниці, Черкас, Христинівки, Маньківки, Монастирища звертаємося до Вас із вимогою проявити громадянську позицію, політичну мудрість, рішучість, консолідованість при прийнятті змін до Конституції та законів України, які забезпечують стабільність політичної та економічної ситуації в країні. Ми

ВИМАГАЄМО:

1. Винести на засідання Верховної Ради України питання про проведення одночасних виборів Президента, парламента, обласних, міських, сільських, селищних рад та міських голів — до 01.05.2009 р.

2. Внесення змін до Конституції України, які б забезпечили чітке розмежування повноважень всіх гілок влади.

3. Внести зміни до Закону України про місцеве самоврядування з метою розширення повноважень міських, сільських громад та фінансового забезпечення їх, формування бюджету знизу доверху.

4. Повернення до мажоритарної системи виборів депутатів Верховної Ради та місцевих рад.

5. Скорочення кількісного складу депутатів Верховної Ради до 250 осіб.

6. Скасування недоторканності депутатів, суддів, зняття всіх пільг для діючих та колишніх депутатів, а також членів їх сімей.

7. Приведення у відповідність зарплат і пенсій вищих посадових осіб у пропорції 1:5 (посадові оклади не вище 5 мінімальних зарплат).

8. Ухвалити законодавчо чіткий механізм відкликання народних депутатів.

У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право ігнорувати владу як таку, що є законним актом громадянської непокори. Наявність цього мирного акту підкреслить факт узурпації влади. Народ є єдиним джерелом влади (с. 5 Конституції України).

Уже зараз ми звертаємося до міжнародних правових інстанцій за допомогою у поверненні конституційних прав та свобод українському народу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 18.03.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 621 хитов: 27494
вчера: 634/35795
время генерации: 0.012505054473877; SQL запросов: 11