Медиагруппа «Антенна»  

Черкащани вимагають відставки мера та ради

Нагадаємо, що спроби створити ініціативні групи тривають у Черкасах уже протягом року. Але до останнього часу ініціаторами подібних зібрань виступали чи то люди, близькі до міського голови Сергія Одарича, чи то самі депутати міської ради. Ні для кого не секрет, що і депутати, і міський голова використовували такі збори як інструмент шантажу одне одного. Тому і результатом тих зібрань завжди був скандал, підтасовки та взаємні образи можновладців, що, власне, і не дивно, беручи до уваги рівень культури міського голови та депутатського корпусу, який панує у стінах Черкаського міськвиконкому.

Цього ж разу все було по-іншому. Про збори громади організатори заздалегідь оголошували і в засобах масової інформації, і на мітингах. Тож до зали Будинку профспілок прийшли ті черкащани, які дійсно вважають, що місцеву владу треба терміново усувати. Допоки місто не розграбоване вщент.

Черкащани вже остаточно зрозуміли, що виною всіх негараздів у місті є не одноосібно міський голова Сергій Одарич, а вся створена за його активної участі партійно-корупційна схема взаєморозрахунків, взаємозаліків, узгоджувальних рад тощо. Тож, потрібно міняти не лише міського голову – потрібно міняти і депутатський корпус, який прийшов у раду на авторитеті партійних лідерів, а тут вирішує свої вузько містечкові інтереси.

«До нас у громадську організацію неодноразово зверталися черкащани, які скаржаться на систематичні порушення чинного законодавства у діяльності Черкаської міської ради та черкаського міського голови», — повідомив з трибуни Володимир Мамалига.

Його доповнив Василь Миколенко. «Усі вчинені міським головою протиправні діяння стали можливі завдяки активній підтримці більшості депутатів черкаської міської ради. На підставі викладеного пропоную достроково припинити повноваження черкаського міського голови Одарича Сергія Олеговича», — підтримав він ініціативу черкащан.

Якщо порівнювати простих черкащан із депутатським корпусом, то звичайні городяни переконливо довели свою дисциплінованість, тактовність і витриманість. Упродовж лише якихось сорока хвилин учасники зборів практично одноголосно затвердили всі пункти порядку денного та персональний склад дванадцяти ініціативних груп із проведення місцевого референдуму про дострокове припинення повноважень міського голови і депутатів міської ради.

Тож, люди не даремно вихідного дня прийшли і виконали свій громадянський обов’язок, реалізувавши конституційне право кожного — обирати та бути обраним.

«Ми це зробили не даремно – у великий день, день народження Шевченка, в річницю кампанії «Україна без Кучми», — запевнив присутніх Володимир Мамалига і від імені всіх чоловіків у залі привітав жінок зі святом.

Черкащани до цього часу послідовно демонструють місцевій владі свою виняткову підтримку ідеалів демократії та законослухняність. Тепер наступний крок за владою — зареєструвати ініціативні групи та видати підписні листи. Тих, хто бажає підтримати дострокове припинення повноважень і депутатів, і міського голови в Черкасах, уже переважна більшість — достатньо лише вийти на вулицю і послухати. Тож, якщо влада впевнена у своїй міцній позиції — їй немає чого боятися референдуму, а якщо вона хоче просто зекономити гроші — хай проголосує і просто піде. І за ними ніхто не буде плакати.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 11.03.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 314 хитов: 18955
вчера: 678/49777
время генерации: 0.10367202758789; SQL запросов: 11