Медиагруппа «Антенна»  

Атипової пневмонії в Черкасах не виявлено

Галина БЕРЕЗЕНКО# 16, 23.04.2003

Іншої загрози людству, тема якої неодмінно присутня у всіх випусках теленовин та стрічках інформагентств, у Черкасах поки що не виявлено. Підозра на атипову пневмонію, або гострий респіраторний синдром, була у черкаської туристки, що повернулась із відпочинку у Таїланді, повідомили “Антенне” у обласному управлінні охорони здоров’я. На 14-й день після повернення у жінки з’явилися практично усі ознаки хвороби — висока температура, ядуха тощо. Але рентгенологічні дослідження не виявили у неї ознак пневмонії, хоча про всяк випадок туристку було госпіталізовано до інфекційної лікарні, де вона знаходилась під пильним наглядом лікарів. Зрештою, остаточний висновок лікарів був таким — ГРІ, або ж, по-нашому, застуда. Хоча сумніви у лікарів лишаються. Хворобу в українських умовах дуже важко діагностувати, зазначають у обласному управлінні охорони здоров’я. Відомо, що від атипової пневмонії помирають 4-5% хворих. Можливо, черкащанка належить до тих щасливих 95%? Відповіді лікарі поки що не мають, але перебувають на сторожі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 23.04.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 10006
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.05367112159729; SQL запросов: 11